ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Páté místo pro Lukáše Bauera, osmé pro běžeckou štafetu mužů

Páté místo pro Lukáše Bauera, osmé pro běžeckou štafetu mužů

Člen NUTREND Teamu a běžec na lyžích Lukáš Bauer má důvod k radosti. V závodu na 15 km volným způsobem zajel skvělé páté místo s časem 39:28,6.

Pro Lukáše se jedná o třetí nejlepší výkon na Olympijských hrách v jeho kariéře. "Super, velká spokojenost. Umístění je hodně blízko k medaili. Už před odjezdem na Olympiádu jsem připomínal, že jednoznačně nepatřím ke kandidátům na medaili a že by to byl velký zázrak," svěřil se Lukáš serveru sport.cz bezprostředně po překonání cílové rovinky.

Běžecká štafeta mužů 4 x 10 km ve složení Aleš Razým, Lukáš Bauer, Martin Jakš a Dušan Kožíšek si na své konto může připsat skvělé 8. místo. Před čtyřmi lety ve Vancouveru získala štafeta českých běžců na lyžích překvapivý bronz a po senzaci sahalo kvarteto liberecké Dukly i tentokrát. Martin Jakš vyrážel na třetí úsek na medailové pozici a netušil, jaké ho v cíli čeká překvapení. Během souboje s vražedným tempem přišla na svět jeho druhá dcera.

„Určitě se narodila během mého úseku, měl jsem cestou porodní bolesti,“ vtipkoval po fantastickém výkonu Lukáš Bauer, který si na druhé klasické části připsal vůbec nejrychlejší čas ze všech. Osmé místo je velkým úspěchem a společnost NUTREND všem sportovcům gratuluje!

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena