ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vítejte na našich nových webových stránkách! NUTREND už 30 let s vámi!

Plzeň překvapila - počasím i jmény vítězů KPŽ

Plzeň překvapila - počasím i jmény vítězů KPŽ

Jestliže si pořadatelé z Plzně mohli po loňských letních teplotách radostně oddychnout, že se jim obnovený ročník Plzeňské padesátky České spořitelny podařil včetně počasí, letos jim to kvůli dešti vyšlo jen napůl. Přesto se jednalo o skvělou akci, která proběhla již tradičně za podpory společnosti NUTREND.

Ve stejný den probíhalo v Sudetech mistrovství republiky v maratonu, na startu tak bohužel chyběli nejúspěšnější jezdci letošního ročníku KPŽ, Pavel Boudný, Matouš Ulman a Václav Ježek. Zato se do první lajny pod modrou bránu KPŽ postavil mistr světa MTB XCO do 23 let Ondřej Cink (Multivan Merida) a celému téměř osmisethlavému pelotonu popřál hodně štěstí a závod odstartoval Martin Straka - ikona plzeňského hokeje.

Na závodníky čekala jezdivá bikerská trať s dominantním vrcholem Krkavec, která byla zhruba do 30. kilometru suchá. Zbývající polovina však byla promočená a blátivá, jezdce hodně zpomalila a vzala jim dost sil. Na Krkavci se také rozhodlo o umístění na stupních vítězů. Vítězem se stal Ondřej Cink (Multivan Merida), na druhém místě skončil Josef Kamler a bronz získal Jan Fojtík (Symbio+ Cannondale).

„Nepřijel jsem zvítězit, chtěl jsem si na KPŽ trochu prodloužit sezónu, prostě si tady doma v Plzni pro zábavu zazávodit. Od začátku jsem se ale držel v první skupince a čekal, jak se situace vyvine. Bylo vidět, že ostatní jsou ve výborné formě,"prohlásil v cíli šťastný vítěz Ondřej Cink.

Mezi ženami přesvědčivě vyhrála Denisa Stodůlková (Česká spořitelna – Specialized), které jako jedné z mála špatné počasí svědčí. "Vyhrála jsem po strašně dlouhé době. Já mám déšť a bahno ráda, krásně se zchladím."

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

800 750 750 Po-Pá (8h-16h)

Kontaktujte nás nutrend@nutrend.cz


Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena