ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Vydařený wellness víkend v Luhačovicích

Vydařený wellness víkend v Luhačovicích

Již tradiční a oblíbený wellness víkend v lázeňském městečku Luhačovice se naplno rozjel v pátek 25. dubna od 12 hodin. Účastnice z celé republiky se sjížděly do Rezidence AMBRA****, aby si užily bohaté nabídky cvičení, procedur, zábavy a programu, který jako vždy ve velké míře připravil tým Relax, aerobic, fitness Zity Svobodové.

Víkendu s heslem Dobij si energii s NUTRENDEM se zúčastnilo na 100 žen z celé ČR.

U prezence na všechny účastnice čekalo mnoho dárečků od partnerů akce, které přítomné příjemně naladily, a pestrý program mohl začít. Po celý víkend se v zrcadlovém sále cvičily všechny formy: Fit dance, Piloxing, Bosu, Zumba, Body form, Pilates, Yoga, Body balance, Overball, ale i Aquaerobic a Aquazumba.
Sobota patřila též prezentaci našich partnerů a nabídce služeb. Velké poděkování patří hlavnímu partnerovi akce, společnosti NUTREND, která poskytla všem účastnicím pobytu pitný režim Isodrinx 750ml a tyčinku Profigur musli včetně hubnoucí brožury a magazínu OK. Na stánku pak ženy mohly nakoupit všechny produkty Nutrend z řady active lifestyle. Největší zájem byl o tyčinky Wellness oats cake, Denuts a hlavně o dárkové balení Profigur musli a Street XL boxík.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena