DAKAR 2018 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

DAKAR 2018

DAKAR 2018

Datum: 4.1.2018

Říká se, že kdo chce závodit na Dakaru, musí být blázen nebo opravdu dobrý pilot. Členové Nutrend teamu Buggyra Racing jsou obojí.

6. ledna začne jubilejní 40. ročník nejtěžšího závodu na světě. Tentokrát ve třech zemích jižní Ameriky, se startem v Limě. Díky tomu, že kromě Argentiny a Bolívie bylo zařazeno i Peru, bude trať velmi písčitá. To by mělo vyhovovat naší týmové jedničce Martinovi Kolomému a jeho posádce.
  
Tatra Buggyra Racing tentokrát nasadí do rallye tři kamiony. Druhý vůz bude pilotovat Martin Šoltys, třetí, takzvanou rychlou asistenci, pak Pavel Vrňák. "Čeká nás pátý start týmu na Dakaru a cíl je od začátku jasný. Všichni uděláme vše pro to, abychom přivezli beduína. Jen tentokráte bude tým o trochu větší," řekl manažer týmu Jan Kalivoda.
  
Nutrend se stará o výživu všech posádek i technického týmu, bez kterého by se piloti neobešli. Nejdůležitější je pitný režim. Posádky používají především ISODRINX, který splňuje přesné požadavky na minerály, sacharidy a nezbytný sodík. Vzhledem k náročnosti a teplotám jsme přidali i dostatek hořčíku v podobě tekuté formy MAGNESLIFE a tablet ANTICRAMP. Martin Kolomý je také zvyklý na BRUTUS ENERGY SHOT, který ho nakopne před jízdou a on se tak dokáže lépe soustředit na náročnou etapu.
  
Sledujte Facebook @nutrend.endurance. Každý den se můžete díky nám podívat, jak to vypadá v zázemí i na samotném závodě. K tomu přidáme i aktuální výsledky, videa, a pokud to bude technicky možné i live stream.
 
Držte pěsti!
 

Fotogalerie

Seznam produktů

UNISPORT

UNISPORT

od 225

196 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

od 207

180 bez DPH