Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

CLA + CARNITINE POWDER

CLA + CARNITINE POWDER

Ideální produkt pro váš dietní plán – instantní nápoj bez cukru a umělých barviv snižující fyzickou a psychickou únavu. Hlavními složkami jsou konjugovaná kyselina linolová (CLA) a L-karnitin, které sportovci nejčastěji vyhledávají v souvislosti s redukcí tuku. Díky obsaženým vitaminům B5, B6, B12 a D podporuje produkt správnou funkci imunitního systému, energetický metabolismus a přispívá ke snížení únavy. Vysoký obsah zinku podporuje správnou syntézu bílkovin i imunitu.

Datum: 26.4.2018 10:01 Odpovědi: 16

Reakce na příspěvek

Autor: Michal Tuček Datum: 21.1.2019 16:48

Re: Cla

Dobrý den
Popisujete aktivitu 6x týdně. Tato četnost sportování je chvályhodná a většina běžných rekreačních sportovců vám v tomto směru může závidět. Nicméně musíte počítat s tím, že právě tato četnost aktivity se promítne do schopnosti těla regenerovat, a to zejména v případech, kdy aktivita probíhá ve vysoké tepové frekvenci a v delším časovém úseku.
Schopnost regenerace těla se dále odvíjí převážně od příjmu sacharidů. Máte-li sacharidů ve stravě dostatek, vaše tělo bude schopné regenerovat. Nedodáváte-li vašemu tělu sacharidy, nebo snižujete-li významně jejich příjem, potom hrozí zhoršení regenerace, protože příjem ostatních živin má na regeneraci podstatně menší vliv.
Pokud se u vás jedná o cvičení ve fitku, které probíhá v čase do cca 75 minut, lze doporučit pro zlepšení regenerace AFTER TRAINING PROTEIN, který v sobě nese průměrně 34% sacharidů (dle příchuti). Máte-li sportovní aktivitu delší, doporučuji doplnit sacharidy z produktu s jejich vyšším obsahem, jako je například COMPRESS B.I.G.
Následně s odstupem od sportovní aktivity doporučuji pravidelně přijímat vhodná množství sacharidů z běžné stravy (například těstoviny, rýže, cereálie, nebo brambory).
Zhoršená regenerace může být také vnímána právě při nevhodném složení stravy, kdy je upřednostňován příjem bílkoviny před ostatními živinami a vaše tělo pak v takové situaci musí vydávat energii na odbourání nežádoucích metabolických produktů a tím významně ztrácí energii.
M. Tůček 

Vaše jméno:*
Váš email:* email není validní
Nadpis dotazu: *
Text dotazu:*
Napište součet čísel 5 a 2 :*