Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Popis kategorie

KŘEČE 
 
KŘEČE
Jsme na vrcholu sil a najednou to přijde. Křeče! Spousta z nás je zná a nikdo je nemá rád. Dokážou sportovci řádně znepříjemnit život a dokonale pokazit dobře rozjetý závod či trénink. Proč na ně ale nebýt připraveni a nedokončit to, co jsme tak skvěle začali? Často stačí opravdu málo, abychom naší vytoužené mety dosáhli. Tak se o to zbytečně nepřipravme!

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

ANTICRAMP

ANTICRAMP

Unikátní směs minerálů a vitaminů určená nejen pro vrcholové sportovce. Pokud se při vašem fyzickém výkonu dostavují křeče, dochází vlivem nízké hladiny hořčíku k nerovnováze elektrolytů v těle. ANTICRAMP obsahuje optimální směs elektrolytů, hořčíku a vitaminů skupiny B. Tento produkt byl nahrazen novou řadou, s vylepšeným složením ho nyní najdete pod názvem SALT CAPS.

Datum: 13.12.2013 10:56 Odpovědi: 30

Nejde objednat

Autor:Mani Palaniyappan Datum:3.5.2019 12:44

Prosim, nemuzu to objedat na internet

Re: Nejde objednat

Autor:Michal Tuček Datum:3.5.2019 16:29

Dobrý den
Směřujte svou objednávku k produktu SALT CAPS. Jedná se o inovovanou variantu produktu ANTICRAMP se stejnou účinností!
M. Tůček 

velikost

Autor:Martin Datum:20.4.2019 10:56

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak velké jsou kapsle?

Re: velikost

Autor:Michal Tuček Datum:24.4.2019 08:16

Dobrý den
Velikost kapslí je "0".
M. Tůček

Spotřeba po otevření

Autor:Ondrej Datum:27.3.2019 12:46

Dobrý den. Je nutné Anti Cramp spotřebovat po otevření do dvou měsíců? Používám ho jen během ultra závodů. Takže by mi vydržel 6+ měsíců.

Re: Spotřeba po otevření

Autor:Michal Tuček Datum:27.3.2019 13:33

Dobrý den
Pokud bude produkt dobře uzavřen a nedostane s k němu vlhkost, nebo nebude vystaven významným teplotním výkyvům, lze předpokládat, že jeho užívání může být i po delší dobu.
M. Tůček 

Motokros/enduro

Autor:Martin Divis Datum:29.1.2019 18:18

Dobry den,jezdim zavody na motorce cca 2-3 hodiny vkuse a chtel bych si koupit tyto produkty NUTREND AFTER TRAINING PROTEIN 2520 G + BCAA LIQUID 500 ML. Tak se chci poradit,jestli jsou vhodne pro trenink a zavody. Dal bych potreboval doporucit nejaky produkt na doplneni celodenniho pitneho rezimu (v netreninkovem case) a nejaky produkt pro pitny rezim pri treninku a zavodech. Dekuji za info.

Re: Motokros/enduro

Autor:Michal Tuček Datum:30.1.2019 08:13

Dobry den
Produkt AFTER TRAINING PROTEIN je dobrá volba pro doplnění živin po sportovní aktivitě, včetně té vaší. Co se týká pitného režimu mimo sportovní aktivitu, tak zde jednoznačně doporučím vodu NARTES.
Naopak při tréninku bych viděl v rámci pitného režimu uplatnění produktů ISODRINX TABS nebo ISODRINX 750 ml. Druhý jmenovaný se uplatní při vyšším energetickém výdeji díky obsahu vyššího množství energie.
M. Tůček 
 

Prevence

Autor:Jaroslav Tibitanzl Datum:23.7.2018 11:26

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Během víkendu budu absolvovat dvě náročné horské cyklistické trasy. Minulý rok mě braly křeče v průběhu poslední třetiny túry každý den. Co byste mi doporučil, abych zvládl tento víkend z hlediska energetické náročnosti a bez křečí. Děkuji za doporučení.

Re: Prevence

Autor:Michal Tuček Datum:23.7.2018 14:51

Dobrý den
Svůj dotaz správně směřujete k produktu ANTICRAMP. S ohledem na délku a intenzitu aktivity, dále také s ohledem na teplotu okolního prostředí, ve kterém aktivita probíhá, je třeba dbát na doplnění elektrolytů spolu s tekutinou a snadnými zdroji energie.
Produkt lze užívat oproti doporučenému dávkování i v průběhu dlouhodobé fyzické aktivity s vysokou intenzitou, a to přibližně jednu kapsli na každých 500 ml přijímaných tekutin.
M. Tůček 

Bezne uzivani

Autor:Vaclav Maly Datum:14.7.2018 11:29

Dobry den, je mozne antcramp pouzivat kazdy den jako doplnek stravy pri doplneni mineralu a vitaminu?

Re: Bezne uzivani

Autor:Michal Tuček Datum:16.7.2018 09:39

Dobrý den
Nikoliv! Produkt ANTICRAMP je určen pouze pro doplnění elektrolytů v průběhu intenzivního a dlouhodobého fyzického výkonu, při kterém dochází k jejich významným ztrátám vlivem pocení.
Pokud nemáte dostatečný příjem jednotlivých minerálů ze stravy, lze tuto situaci řešit potravinovými doplňky, nicméně vhodné doplnění musí vycházet z případného deficitu konkrétních minerálů.
Jako multispektrální produkt pro prevenci lze doporučit MULTIMINERAL COMPRESSED CAPS.
M. Tůček