Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND Klub

Nutrend klub

NUTREND Klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10 % na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

DELUXE 100% WHEY

DELUXE 100% WHEY

Syrovátková bílkovina má skvělé složení aminokyselin, vysoký obsah biologicky účinných frakcí a patří mezi velmi snadno a rychle stravitelné. Když zmíněné benefi ty smícháte s luxusní chutí, doplníte o bioaktivní kolostrum a účinnou směs trávicích enzymů, vznikne vám DELUXE 100% WHEY.

Datum: 1.4.2015 16:00 Odpovědi: 73

Rozdíl mezi proteiny

Autor:Tomáš Malý Datum:16.3.2020 09:02

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi tímto Deluxe 100% Whey proteinem, 100% Whey proteinem a 100% Isolate proteinem? Ktery z nich je nejkvalitnejsi s nejlepsim slozenim? Hlavne me zajima rozdil mezi Deluxe 100% whey a 100% Isolate, jelikoz jsou za stejnou cenu.(900g)

Díky za odpověď

Re: Rozdíl mezi proteiny

Autor:Michal Tuček Datum:16.3.2020 14:34

Dobrý den

Když jste položil otázku tímto způsobem, tak musím odpovědět, že kvalita je u všech jmenovaných výrobků stejná! Jedná se pouze o to, že zákazníci někdy vybírají produkt podle koncentrace bílkoviny a někdy podle obsahu dalších účinných látek v produktu.

Každý z těchto produktů obsahuje výhradně syrovátkovou bílkovinu. Produkt DELUXE 100% WHEY a produkt 100% WHEY PROTEIN obsahují kombinaci koncentrátů syrovátkové bílkoviny (WPC) a izolátů syrovátkové bílkoviny (WPI). Produkt 100% WHEY ISOLATE obsahuje pouze izolát syrovátkové bílkoviny, který je vyráběn jiným procesem (metodou Cross Flow Microfiltration - známou jako CFM) než jsou vyráběny koncentráty. Produkt 100% WHEY ISOLATE obsahuje 86 % bílkoviny.

Produkt DELUXE 100% WHEY obsahuje 73 % bílkoviny, ale navíc je obohacen o směs trávicích enzymů a kolostrum. DELUXE 100% WHEY také patří mezi nejchutnější proteiny na trhu!

V závěru ještě doplním, že bez ohledu na to jakým procesem byla syrovátková bílkovina izolována od ostatních složek, vždy patří mezi nejrychleji stravitelné bílkoviny a také mezi bílkoviny s nejvyšší biologickou hodnotou. Jak sám vidíte, tak nejde o kvalitu, ale o preference jednotlivce, pro jaký produkt se rozhodne.

M. Tůček

členství v klubu

Autor:Dr. Šárka Solařová Datum:10.3.2020 12:03

Jak se mohu stát členem klubu ? Po nákupu nebo již před nákupem ? Děkuji za odpověď

Re: členství v klubu

Autor:Janka Pálešová Datum:10.3.2020 13:04

Dobrý den, ano, členem Klubu Nutrend se stanete při osobní registraci ve značkových prodejnách NUTREND stores (výzva k dokončení registrace do Klubu mu bude doručena e-mailem na sdělenou elektronickou adresu) nebo se zaregistruje na webových stránkách https://www.nutrend.cz/registrace/
a zatrhne při registraci příslušné políčko: Klub NUTREND; Pak po přihlášení do svého účtu již nakupujete v eshopu s výhodami Klubu. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

Redukce hmotnosti

Autor:Marie Datum:19.9.2019 22:11

Dobrý den, je vhodné užívat tento protein po posilovně (1x týdně) a běhání (2x týdně) při snaze o redukci váhy (ne moc cca 4kg) a zároveň o doplnění potřebných živin a zahnání pocitu hladu ? Popřípadě, prosím doporučte něco jiného. Děkuji.

Re: Redukce hmotnosti

Autor:Michal Tuček Datum:20.9.2019 09:42

Dobrý den
Za účelem redukce hmotnosti a při předpokladu, že aktivita ve fitcentru nebyla příliš dlouhá a intenzivní, lze tento produkt doporučit. Další stravu v případě redukce hmotnosti doporučuji přijmout s odstupem minimálně jedné hodiny po konzumaci proteinu. Dlouhodobý příjem bílkoviny kontrolujte, ať významně nepřesahuje 2 gramy bílkoviny na kilogram tělesné hmotnosti za den, a to ze všech zdrojů včetně stravy.
M. Tůček

Jaký produkt si vybrat

Autor:Nikol Novotná Datum:6.8.2019 13:23

Dobrý den, bude mi 18, měřím 173 cm a vážím kolem 56 kg. Do fitka chodím posilovat a na pás 4x až 5x do týdne. Když nejedu na plno a nebo když mám volný den, alespoň se ráno trochu rozcvičím. Jsem hodně hubená a snažím se nabrat nějakou svalovou hmotu. Můj cíl je být zpevněná a vypracovat zadek, nepotřebuji aby ze mě byla "skála" :D o to se ani nesnažím. Jaký produkt by byl podle vás nejvhodnější jako takový doplněk stravy, aby to tvorbě svalů alespoň trochu pomohlo ? Děkuji, a přeji pěkný den Novotná

Re: Jaký produkt si vybrat

Autor:Janka Pálešová Datum:6.8.2019 14:16

Dobrý den, Vaše tělo potřebuje správnou energii k tomu, aby zvládlo trénink, ale také k tomu, aby se vaše svaly díky hodnotné výživě včas zotavily! Z doplňků můžete zařadit především po tréninku spíše AFTER TRAINING PROTEIN. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

začátečník

Autor:Josef Datum:8.5.2019 18:53

Dobrý den,
jsem úplný začátečník ve fitness. Je mi 30 let vážím 78 kg a měřím 187cm. Rád bych nabral na váze a trochu si vypracoval tělo. Cvičím pravidelně a i běhám. Jídelníček se snažím dodržet tak abych opravdu přibral. Jen moje tělo na přibrání moc nereaguje. Je prosím tento produkt i dobrý na přibrání ? Děkuji za odpověď.

Re: začátečník

Autor:Michal Tuček Datum:11.5.2019 15:21

Dobrý den
Z hlediska budování svalové hmoty je třeba konzumovat dostatečné množství všech živin (sacharidy, tuky a bílkoviny), ale také minerálů a vitamínů. Bílkovinu pro tělo představuje takový "stavební materiál" pro budování svalstva, podobně jako jsou cihly základ pro stavbu domu. Ostatní živiny, vitamíny a minerály jsou zase nástrojem, který umožňuje proces syntézy tělu vlastní bílkoviny (nejen svalstva) a jejich přítomnost v dostatečném množství je také velice důležitá.
Jako jeden z nejkvalitnějších zdrojů bílkoviny je považována bílkovina syrovátková. Je to důvod, proč je také v produktech určených pro budování svalové hmoty často používána. Z dotazovaných produktů obsahují syrovátkovou bílkovinu oba, ale liší se od sebe poměrem ostatních živin. Záleží tedy, kdy chcete produkt tohoto typu užívat. Pokud se Vám jedná čistě o konzumaci po fyzické aktivitě, bude vhodnější AFTER TRAINING PROTEIN. Za předpokladu zamýšlené konzumace podobného produktu mimo sportovní aktivitu, může být s ohledem na složení běžné stravy vhodnější DELUXE 100% WHEY. Záleží také na typu, intenzitě a délce sportovní aktivity. V případě, že se jedná o kratší a lehčí formu aktivity, lze bezprostředně po aktivitě konzumovat i HYDRO WHEY.
Co se týká množství přijaté bílkoviny, tak v souvislosti se svalovým růstem je doporučováno přijímat 1,5 až 2 gramy na kilogram tělesné hmotnosti.
M. Tůček

redukce hmotnosti

Autor:Eliška Datum:26.3.2019 16:47

Dobrý den,
chtěla bych zhubnout 3-4kg.Momentálně cvičit nechodím pravidelně. Můžete mi poradit jaký výrobek by byl pro mne vhodný?
Děkuji za odpověď

Re: redukce hmotnosti

Autor:Michal Tuček Datum:27.3.2019 14:16

Dobrý den
V případě redukce hmotnosti je nutné snížit energetický příjem oproti energetickému výdeji. Sportovní aktivita je v tomto případě dobrým pomocníkem a bude pro vás užitečná i z jiných hledisek.
Vhodným produktem pro podporu redukce hmotnosti bez ohledu na zařazení sportovní aktivity je DIET PROTEIN.
Jeho použití je ideální 2x za den. Nahradit jím můžete dopolední svačinu a také večeři.
M. Tůček