Diskuse | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nutrend klub

Nutrend klub

Nutrend klub

S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. Více....

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma Doprava ZDARMA
nad 600 Kč

Doprava ZDARMA

Při ceně objednávky od 600 Kč poštovné ZDARMA. Platí jen pro koncové zákazníky.
Muj profil

DELUXE 100% WHEY

DELUXE 100% WHEY

Syrovátková bílkovina má skvělé složení aminokyselin, vysoký obsah biologicky účinných frakcí a patří mezi velmi snadno a rychle stravitelné. Když zmíněné benefi ty smícháte s luxusní chutí, doplníte o bioaktivní kolostrum a účinnou směs trávicích enzymů, vznikne vám DELUXE 100% WHEY.

Datum: 1.4.2015 16:00 Odpovědi: 69

Redukce hmotnosti

Autor:Marie Datum:19.9.2019 22:11

Dobrý den, je vhodné užívat tento protein po posilovně (1x týdně) a běhání (2x týdně) při snaze o redukci váhy (ne moc cca 4kg) a zároveň o doplnění potřebných živin a zahnání pocitu hladu ? Popřípadě, prosím doporučte něco jiného. Děkuji.

Re: Redukce hmotnosti

Autor:Michal Tuček Datum:20.9.2019 09:42

Dobrý den
Za účelem redukce hmotnosti a při předpokladu, že aktivita ve fitcentru nebyla příliš dlouhá a intenzivní, lze tento produkt doporučit. Další stravu v případě redukce hmotnosti doporučuji přijmout s odstupem minimálně jedné hodiny po konzumaci proteinu. Dlouhodobý příjem bílkoviny kontrolujte, ať významně nepřesahuje 2 gramy bílkoviny na kilogram tělesné hmotnosti za den, a to ze všech zdrojů včetně stravy.
M. Tůček

Jaký produkt si vybrat

Autor:Nikol Novotná Datum:6.8.2019 13:23

Dobrý den, bude mi 18, měřím 173 cm a vážím kolem 56 kg. Do fitka chodím posilovat a na pás 4x až 5x do týdne. Když nejedu na plno a nebo když mám volný den, alespoň se ráno trochu rozcvičím. Jsem hodně hubená a snažím se nabrat nějakou svalovou hmotu. Můj cíl je být zpevněná a vypracovat zadek, nepotřebuji aby ze mě byla "skála" :D o to se ani nesnažím. Jaký produkt by byl podle vás nejvhodnější jako takový doplněk stravy, aby to tvorbě svalů alespoň trochu pomohlo ? Děkuji, a přeji pěkný den Novotná

Re: Jaký produkt si vybrat

Autor:Janka Pálešová Datum:6.8.2019 14:16

Dobrý den, Vaše tělo potřebuje správnou energii k tomu, aby zvládlo trénink, ale také k tomu, aby se vaše svaly díky hodnotné výživě včas zotavily! Z doplňků můžete zařadit především po tréninku spíše AFTER TRAINING PROTEIN. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová

začátečník

Autor:Josef Datum:8.5.2019 18:53

Dobrý den,
jsem úplný začátečník ve fitness. Je mi 30 let vážím 78 kg a měřím 187cm. Rád bych nabral na váze a trochu si vypracoval tělo. Cvičím pravidelně a i běhám. Jídelníček se snažím dodržet tak abych opravdu přibral. Jen moje tělo na přibrání moc nereaguje. Je prosím tento produkt i dobrý na přibrání ? Děkuji za odpověď.

Re: začátečník

Autor:Michal Tuček Datum:11.5.2019 15:21

Dobrý den
Z hlediska budování svalové hmoty je třeba konzumovat dostatečné množství všech živin (sacharidy, tuky a bílkoviny), ale také minerálů a vitamínů. Bílkovinu pro tělo představuje takový "stavební materiál" pro budování svalstva, podobně jako jsou cihly základ pro stavbu domu. Ostatní živiny, vitamíny a minerály jsou zase nástrojem, který umožňuje proces syntézy tělu vlastní bílkoviny (nejen svalstva) a jejich přítomnost v dostatečném množství je také velice důležitá.
Jako jeden z nejkvalitnějších zdrojů bílkoviny je považována bílkovina syrovátková. Je to důvod, proč je také v produktech určených pro budování svalové hmoty často používána. Z dotazovaných produktů obsahují syrovátkovou bílkovinu oba, ale liší se od sebe poměrem ostatních živin. Záleží tedy, kdy chcete produkt tohoto typu užívat. Pokud se Vám jedná čistě o konzumaci po fyzické aktivitě, bude vhodnější AFTER TRAINING PROTEIN. Za předpokladu zamýšlené konzumace podobného produktu mimo sportovní aktivitu, může být s ohledem na složení běžné stravy vhodnější DELUXE 100% WHEY. Záleží také na typu, intenzitě a délce sportovní aktivity. V případě, že se jedná o kratší a lehčí formu aktivity, lze bezprostředně po aktivitě konzumovat i HYDRO WHEY.
Co se týká množství přijaté bílkoviny, tak v souvislosti se svalovým růstem je doporučováno přijímat 1,5 až 2 gramy na kilogram tělesné hmotnosti.
M. Tůček

redukce hmotnosti

Autor:Eliška Datum:26.3.2019 16:47

Dobrý den,
chtěla bych zhubnout 3-4kg.Momentálně cvičit nechodím pravidelně. Můžete mi poradit jaký výrobek by byl pro mne vhodný?
Děkuji za odpověď

Re: redukce hmotnosti

Autor:Michal Tuček Datum:27.3.2019 14:16

Dobrý den
V případě redukce hmotnosti je nutné snížit energetický příjem oproti energetickému výdeji. Sportovní aktivita je v tomto případě dobrým pomocníkem a bude pro vás užitečná i z jiných hledisek.
Vhodným produktem pro podporu redukce hmotnosti bez ohledu na zařazení sportovní aktivity je DIET PROTEIN.
Jeho použití je ideální 2x za den. Nahradit jím můžete dopolední svačinu a také večeři.
M. Tůček 

Dávkování

Autor:Petr Svátek Datum:14.10.2018 18:59

Dobrý večer, mám dotaz, uvažuji o koupi balení 900g a je tam psáno že to má 30 dávek, to znamená že těch 30 dávek je každá dávka 1 odměrka (15g) ? nebo to je bráno jako 1 dávka s těmi doporučenými 2 odměrkami (30g) ? Děkuji když tak za odpověď

Re: Dávkování

Autor:Michal Tuček Datum:15.10.2018 13:24

Dobrý den
Na našich webových stránkách i na výrobku samotném máme vždy uvedeno dávkování. V případě produktu DELUXE 100% WHEY jedna dávka odpovídá 30 gramům a jedna odměrka představuje cca 15 gramů.
M. Tůček

Co a jak správně užívat?

Autor:Pavlad Líbalová Datum:23.8.2018 14:36

Dobrý den,
měla bych dotaz, chodíme z přítelem 2x týdně do posilovny. Chtěli bychom shodit nějaké to kilo na víc. Co bychom měli nejlépe užívat, v jaké kombinaci a jak často?
Děkuji za odpověď

Re: Co a jak správně užívat?

Autor:Janka Pálešová Datum:24.8.2018 14:42

Dobrý den, základem úspěchu při redukci je spojení správně sestaveného jídelníčku, pravidelné pohybové aktivity s adekvátním odpočinkem. Pokud jídelníček potřebujete doplnit především lehce stravitelný a vstřebatelný zdroj bílkovin, takže DELUXE 100% WHEY PROTEIN nabízí široké spektrum použití jak pro aktivní sportovce, tak i pro uživatele, kteří potřebují pouze obohatit svůj jídelníček a zvýšit příjem kvalitních bílkovin. Pokud se jedná o komplexnější náhradu jídla o všechny vhodné živiny, je svým složením vhodnější koktejl DIET PROTEIN. Dále jako podpora metabolismu Vám bude L-CARNITINE (dávku cca 2000mg před tréninkem nebo ráno v den bez tréninku a k tomu lze přidat i SYNEPHRINE 10mg). To je na začátek vhodná kombinace a tyto látky lze užívat i delší dobu. Vytrvejte ve svém snažení, výsledky se dostaví. Doporučuji také přečíst článek: „Zapomeňte na rychlé hubnutí“. S pozdravem Mgr. Janka Pálešová