GO TO RIO s Jaroslavem Kulhavým | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

GO TO RIO s Jaroslavem Kulhavým

GO TO RIO s Jaroslavem Kulhavým

Datum: 1.2. 2016

Jaroslav Kulhavý vyhrál na horských kolech téměř vše, co se dalo. Stal se olympijským vítězem, vyhrál mistrovství světa i Evropy (nejen v cross country, ale i v maratonu), vyhrál světové poháry, náročný Cape Epic, a tak bychom mohli pokračovat dál a dál.

Nyní je před Jardou však další cíl a možná v jeho kariéře ten nejtěžší. Jako olympijský vítěz z Londýna se postaví v srpnu 2016 v brazilském Riu na start cross country okruhu, aby se pokusil poprat o ten nejcennější kov, který sportovec může získat, o zlatou olympijskou medalii. Cesta za obhajobou však nebude jednoduchá a příprava bude neskutečně náročná!

Vše začalo systematicky již na podzim minulého roku, kdy se Jarda po návratu ze slunné Kalifornie vrhl do tréninkového procesu s jediným cílem, tedy přesněji řečeno s cíli dvěma. Kromě závodu v brazilském Riu by se Jarda chtěl pokusit ukořistit i titul mistra světa na domácí půdě v Novém Městě na Moravě, kde minulý rok také vyhrál! Ano, cíle to rozhodně nejsou malé, ale zato pro každého jeho fanouška povzbuzující a potěšující!

Rozhodli jsme se Jardu během jeho cesty za obhajobou sledovat a ukázat vám, jak takový život profesionálního bikera vypadá. Sledujte s námi celou přípravu, kterou musí během následující půl roku absolvovat, a nakoukněte tak do zákulisí jeho života. Nebude se jen jezdit na kole, ale během pěti dílů si uděláte představu, co vše musí profesionální sportovec absolvovat, aby se dostal na vrchol a setrval tam.

Již nyní má za sebou výkonnostní testy, soustředění na Malorce i v Beskydech, hodiny na trenažéru, naplavané i naběhané kilometry nebo třeba pobyty v kryokomoře v teplotách -120C! A to je teprve začátek!

Na další díl se můžete těšit v březnu 2016, který najdete na stránkách www.nutrend.cz.