Italské vítězství Jiřího Ježka | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Italské vítězství Jiřího Ježka

  Italské vítězství Jiřího Ježka

  Datum: 9.5.2014

  Po návratu ze světového šampionátu v mexickém Aguascalientes je člen NUTREND Teamu Jiří Ježek ve skvělé kondici a ihned zahájil silniční sezónu.

  Tradičně absolvoval několik závodů s domácí elitou (např. 43.ročník Mezinárodní trofeje Rokycan) a startoval i na zajímavém závodě po kostkách s názvem "Pavé Tour". Ihned poté odletěl do Itálie na silniční závody v paralympijském pelotonu. A právě "Verola ParaCycling Cup" Jirkovi přinesl první letošní vítězství.

  V silničním závodě, který byl spíše městským kritériem na 80km, prohrál Jirka ve spurtu o druhé místo na centimetry s Rusem Pudovem a skončil tak třetí, což byl po bláznivém startu a množství nástupů a úniků nakonec velmi dobrý výsledek.

  V neděli se pak jela krátká rychlá časovka na 11km. Pro Jirku to byl první ostrý start na novém speciálu, který pro něj firma DURATEC připravila po dubnové nepříjemné krádeži. V tréninku si člověk nikdy úplně nemůže nasimulovat závodní nasazení a tak byla Jirkova jízda trochu "neučesaná". Přesto zabojoval a ve své disciplíně zvítězil. A to bezesporu nejtěsnějším rozdílem v jeho kariéře. Velmi dobře připravený Rus Pudov za Jirkou zaostal o necelou půlvteřinu... S notnou dávkou štěstí a bojovnosti tak Jirka vyhrál celkově.

  Po závodech ve Verolanuova zůstal Jirka v Itálii, pouze se přesunul do Toskánska, kde bude v Castiglione della Pescaia startovat na světovém poháru. Časovka na 30km se jede dnes a v neděli pak silniční závod na 100km. Držíme palce!

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist