Jana Štěpánková | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jana Štěpánková

Jana Štěpánková

Datum: 23.10.2019

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/jaaaniickaaa/

Osobní fitness trenérka, výživová poradkyně, závodnice v kategorii Bikini fitness

Dosažené úspěchy v kategorii Bikini fitness:
  • 1.místo - Grand prix Zbýšov 2017
  • 1.místo - FFF Cup 2017
  • 2.místo - Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2017
  • 2.místo - Mistrovství České Republiky dorostu a juniorů 2017
  • 3.místo - RCO Fitness Cup 2017
FITNESS A SPORT
Sport mě vždy moc bavil, nicméně jsem nejprve chtěla naplnit obraz svých blízkých a získat titul na vysoké škole. Vystudovala jsem tedy gymnázium a poté vysokou školu ČVUT v bakalářském a následně inženýrském studiu. Už  během studií jsem však začala trávit více a více času v posilovně a fitness se stalo mým obrovským koníčkem. Časem jsem poznala, že je to právě fitness, kterému se chci věnovat i do budoucna. Začala jsem se v tomto směru vzdělávat a postupem času také pracovat jako osobní fitness trenér. Tuto práci jsem si zamilovala a jsem ráda, když mohu do světa fitness zasvětit další nadšence. V té době jsem také pravidelně sledovala svět soutěží, kde mě oslovila kategorie Bikini Fitness a v roce 2017 jsem se rozhodla zkusit svoji první závodní sezónu. Výsledek pro mě byl obrovským překvapením, jelikož hned na prvních závodech jsem získala zlatou medaili a v následujících soutěžích přišly další úspěchy.

Jak často trénuješ?
Záleží na stádiu přípravy. Mimo přípravu je režim volnější a já většinou cvičím 4x týdně. Silový trénink dle chuti občas vyměním i za jinou aktivitu pro zpestření jako např. brusle, TRX, fitbox a další sporty. Jsem člověk, který moc dlouho neposedí a vyhledává každou možnost k pohybu. V období přípravy na soutěže je trénink pak důslednější a dle fáze přípravy se počet tréninků v týdnu zvyšuje.

Proč jsi začala používat produkty NUTREND?
Produkty společnosti Nutrend jsem objevila již při mých sportovních začátcích, nejvíce pak v období první přípravy na závody, kdy se mi produkty velmi osvědčily. Ráno nesměl chybět multivitamín a multiminerál, u ranního kardia moje oblíbená ananasová BCAA, před tréninkem spalovač Carnitine shot 3000 spolu se synephrinem, u tréninku Carnitine Drink (nejvíce miluji příchuť dračího ovoce, které však nyní dost konkuruje lehce sycená malina) a po tréninku vždy následoval bezkonkurenční Hydro Whey protein.
 
Jak ti při sportu pomáhají NUTREND produkty?
Suplementy a různé doplňky stravy jsou součástí mého režimu, především jedná-li se o závodní přípravu, kdy jsou velkým pomocníkem pro udržení svalové hmoty a redukci tuku. V tomto období nejvíce používám vitamíny, spalovač, BCAA a protein. V dietě velmi oceňuji právě instantní BCAA, Carnitine drinky a Hydro protein, které mi dietu vždy zpříjemní díky výborné chuti. Mimo přípravu si ráda pochutnám na Evoq proteinových tyčinkách, proteinových chipsech a největší slabost mám pro tyčinku DeNuts slané arašídy. Výhodou produktů je velká variabilita a přizpůsobení konkrétní potřebě jídelníčku v závislosti na právě probíhající etapě přípravy na závody nebo udržovací doby mimo přípravu.
  
Jaký je tvůj nejoblíbenější produkt?
Jako nejoblíbenější bych donedávna označila kombinaci spalovačů před tréninkem, kdy jsem užívala Carnitine shot 3000 spolu s kapslí Synephrinu. Tato kombinace na mě působila skvěle a trénink a ranní kardio díky ní stálo opravdu za to. Nyní jsem však přešla na Fat Direct shot a nemohu si ho vynachválit. Občas se setkávám s tím, že různé nakopávače jsou hodně silné a nedělají mi dobře. Nicméně Fat Direct shot je kombinace spalovače a nakopávače v jednom a díky tomu na mě nepůsobí tak agresivně a funguje perfektně. Mimo přípravu je moje nejoblíbenější proteinová tyčinka Evoq. Miluji všechny příchutě, ale slaný karamel je pro mě na prvním místě. Poté ráda sáhnu po proteinových chipsech, které mám u sebe při každé návštěvě kina, a jak jsem již zmínila, tyčinka DeNuts slané arašídy je prostě naprostou závislostí.
 
Jaká je tvoje motivace?
Motivuje mě celý ten proces, při kterém se člověk neustále učí, poznává své tělo, kolikrát šlápne vedle, ale i to časem nese své ovoce. Co se týče mé práce, mým největším motorem a odměnou jsou proměny a spokojenost mých klientů, které mě dokáží nabít víc než cokoliv jiného.
 
Jaké jsou tvé cíle?  
Mým hlavním cílem je dále se vzdělávat a rozvíjet ve své trenérské a poradenské práci, setkávat se s novými lidmi a získávat odměnu v podobě úspěchů a spokojenosti mých klientů.  V oblasti osobních sportovních cílů je v plánu další závodní sezóna.
 
Za mě top 5 produktů NUTREND: