Mariusz Janucik | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Mariusz Janucik

  Mariusz Janucik

  Datum: 19.3.2015

  Mariusz Janucik je velmi mladý, ale perspektivní Men´s Physique pocházející z Polska.

  Závody a dosažené úspěchy v disciplíně Men´s Physique:
  2014 - Champion Cup of Poland IFBB
  2014 – 1. místo na Beach Body Cup v
  2014 – Juniorský mistr Polska
  2014 - 2. místo na Arnold Classic Europe junioři
  2014 – 1. místo na soutěži Bodybuilding Debuts Ostrów Mazowiecka
  2014 - Finalista na Ms and Mr Universe 2012 v kulturistice juniorů 
   
  Jako malý kluk jsem byl velice aktivní dítě! Narodil jsem se v malém městě, kde nebylo příliš možností pro sport. Až na základní škole jsem se začal věnovat házené. V týdnu jsme měli 3x trénink a já jsem si tento sport zamiloval. Zároveň jsem byl součástí sportovní třídy a pořád jsme trénovali a neměli čas na nic jiného.Později na střední škole jsem už žil ve větším městě a sporty jsem začal střídat a zkoušet jiné. Hlavně atletiku a běh na 100m. V 16letech jsem si udělal osobní rekord na 100m časem 11,97s! Bohužel I když jsem trénoval tvrdě a atletika mě bavila, tak jsem pořád cítil, že to není úplně sport pro mě. Až jsem jednou v časopise uviděl fotky kulturistů a chtěl to zkusit. Po ukončení střední školy jsem začal pravidelně posilovat. Hned na svém prvním tréninku jsem potkal svého budoucího trenéra a začal se připravovat vlastně ihned pod jeho dohledem. Po dvou letech intenzivního tréninku jsem se v roce 2012 zúčastnil své první soutěže a hned jsem vyhrál juniorské mistrovství Polska NAC federace a tím se kvalifikoval na mistrovství světa do Německa. Tam jsem se dostal do semifinálových skupin. Po tomto mistrovství jsem si dal od závodění rok pauzu. V roce 2014 jsem začal startovat pod IFBB v nové kategorii Mens Physique. Být na soutěžích pod IFBB mě neskutečně motivovalo. Odjel jsem na Arnold Classic, kde jsem v kategorii juniorů skončil na druhém místě!
   
  1.Proč jsi začal používat produkty firmy Nutrend?
  Protože k produktům firmy Nutrend jsem měl nejsnažší přístup zřejmě díky dobré distribuci v Polsku a hlavně chuť všech produktů je pro mě bezkonkurenční!
   
  2.Jak ti pomáhají produkty firmy Nutrend ve tvém sportu?
  V našem sportu potřebuju rozdílné druhy suplementů, dříve bylo těžké se v tom orientovat. Díky Nutrendu vím zcela přesně, který produkt potřebuji a hlavně vím, že fungují a jsou z kvalitních zdrojů.
   
  3.Který je tvůj oblíbený produkt a který produkt používáš nejčastěji?
  Mezi nejoblíbenější patří Compress Brutus, Explosin pre-workout, Flexit drink a Whey Core. Moje oblébená příchuť Whey Coru je banánová. Nejvíce používám právě Whey Core a Compress Brutus.
   
  4.Dieta a správná životospráva je velice důležitá, jak vypadá tvoje?
  Pro mě je dieta 80% úspěchu! Jídlo se moc neliší od tréninkového dne a nebo dny kdy netrénuji a nebo upravuju váhu. Snažím se jíst zdravě neustále. Běžně mám denně 5-6 jídel! Ráno více jídel obsahující sacharidy a potom odpoledne a večer bílkoviny. Hlavně vejce, kuřecí a krůtí maso, hovězí maso, ryby – převážně losos! Hodně jím také rýži a zeleninu a ráno do snídaně si dávám např. hodně ořechů. Samozřejmostí je, že všechna jídla jsou doplněna kvalitními suplementy od NUTRENDU!
   
  Jak trénuješ a připravuješ se na soutěže?
  V každém případě se snažím poslouchat své tělo. Někdy se cítím skvěle a cvičím opravdu tvrdě. Někdy jsem ovšem unavený, tak třeba uberu váhy, abych tělo nezničil. Na soutěž se připravuji I několik měsíců, takže opravdu je pro mě důležité nic nepřepálit, abych mohl pravidelně trénovat a nevypadnul třeba na týden úplně z tréninku. Když se mi někdy nechce trénovat, tak samozřejmě pomůže Explosin a jde to samo.
   
  5.Tvá motivace k tréninku?
  Nic není nemožné. Posouvám se dál každým tréninkem a každou soutěží!!

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist