Mariusz Janucik | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Mariusz Janucik

Mariusz Janucik

Datum: 19.3. 2015

Mariusz Janucik je velmi mladý, ale perspektivní Men´s Physique pocházející z Polska.

Závody a dosažené úspěchy v disciplíně Men´s Physique:
2014 - Champion Cup of Poland IFBB
2014 – 1. místo na Beach Body Cup v
2014 – Juniorský mistr Polska
2014 - 2. místo na Arnold Classic Europe junioři
2014 – 1. místo na soutěži Bodybuilding Debuts Ostrów Mazowiecka
2014 - Finalista na Ms and Mr Universe 2012 v kulturistice juniorů 
 
Jako malý kluk jsem byl velice aktivní dítě! Narodil jsem se v malém městě, kde nebylo příliš možností pro sport. Až na základní škole jsem se začal věnovat házené. V týdnu jsme měli 3x trénink a já jsem si tento sport zamiloval. Zároveň jsem byl součástí sportovní třídy a pořád jsme trénovali a neměli čas na nic jiného.Později na střední škole jsem už žil ve větším městě a sporty jsem začal střídat a zkoušet jiné. Hlavně atletiku a běh na 100m. V 16letech jsem si udělal osobní rekord na 100m časem 11,97s! Bohužel I když jsem trénoval tvrdě a atletika mě bavila, tak jsem pořád cítil, že to není úplně sport pro mě. Až jsem jednou v časopise uviděl fotky kulturistů a chtěl to zkusit. Po ukončení střední školy jsem začal pravidelně posilovat. Hned na svém prvním tréninku jsem potkal svého budoucího trenéra a začal se připravovat vlastně ihned pod jeho dohledem. Po dvou letech intenzivního tréninku jsem se v roce 2012 zúčastnil své první soutěže a hned jsem vyhrál juniorské mistrovství Polska NAC federace a tím se kvalifikoval na mistrovství světa do Německa. Tam jsem se dostal do semifinálových skupin. Po tomto mistrovství jsem si dal od závodění rok pauzu. V roce 2014 jsem začal startovat pod IFBB v nové kategorii Mens Physique. Být na soutěžích pod IFBB mě neskutečně motivovalo. Odjel jsem na Arnold Classic, kde jsem v kategorii juniorů skončil na druhém místě!
 
1.Proč jsi začal používat produkty firmy Nutrend?
Protože k produktům firmy Nutrend jsem měl nejsnažší přístup zřejmě díky dobré distribuci v Polsku a hlavně chuť všech produktů je pro mě bezkonkurenční!
 
2.Jak ti pomáhají produkty firmy Nutrend ve tvém sportu?
V našem sportu potřebuju rozdílné druhy suplementů, dříve bylo těžké se v tom orientovat. Díky Nutrendu vím zcela přesně, který produkt potřebuji a hlavně vím, že fungují a jsou z kvalitních zdrojů.
 
3.Který je tvůj oblíbený produkt a který produkt používáš nejčastěji?
Mezi nejoblíbenější patří Compress Brutus, Explosin pre-workout, Flexit drink a Whey Core. Moje oblébená příchuť Whey Coru je banánová. Nejvíce používám právě Whey Core a Compress Brutus.
 
4.Dieta a správná životospráva je velice důležitá, jak vypadá tvoje?
Pro mě je dieta 80% úspěchu! Jídlo se moc neliší od tréninkového dne a nebo dny kdy netrénuji a nebo upravuju váhu. Snažím se jíst zdravě neustále. Běžně mám denně 5-6 jídel! Ráno více jídel obsahující sacharidy a potom odpoledne a večer bílkoviny. Hlavně vejce, kuřecí a krůtí maso, hovězí maso, ryby – převážně losos! Hodně jím také rýži a zeleninu a ráno do snídaně si dávám např. hodně ořechů. Samozřejmostí je, že všechna jídla jsou doplněna kvalitními suplementy od NUTRENDU!
 
Jak trénuješ a připravuješ se na soutěže?
V každém případě se snažím poslouchat své tělo. Někdy se cítím skvěle a cvičím opravdu tvrdě. Někdy jsem ovšem unavený, tak třeba uberu váhy, abych tělo nezničil. Na soutěž se připravuji I několik měsíců, takže opravdu je pro mě důležité nic nepřepálit, abych mohl pravidelně trénovat a nevypadnul třeba na týden úplně z tréninku. Když se mi někdy nechce trénovat, tak samozřejmě pomůže Explosin a jde to samo.
 
5.Tvá motivace k tréninku?
Nic není nemožné. Posouvám se dál každým tréninkem a každou soutěží!!