NUTREND podporuje Bikemaratonce | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NUTREND podporuje Bikemaratonce

  NUTREND podporuje Bikemaratonce

  Datum: 28.5.2014

  Cyklistická veřejnost zaznamenala v loňském roce zajímavý projekt, který se zrodil z podnětu pojišťovny Kooperativa a v úzké spolupráci s Česká spořitelna Specialized týmem.

  Byla oslovena široká bikerská veřejnost s velmi lákavou nabídkou - stát se po přechodnou dobu několika měsíců členem výše zmíněné bikové formace, být v rukou renomovaného sportovního lékaře a trenéra Karla Martínka, používat kola Specialized a sporttester Garmin Edge. To vše s cílem připravit se na kultovní český bikemaraton Drásal.
  V letošním roce tento úspěšný projekt pokračuje a společnost NUTREND je samozřejmě u toho! Při výběru vhodného kandidáta došlo k nečekanému vývoji, když management dospěl k názoru, že z celé obrovské skupiny potenciálních Drásalovců vybere Tomáše Růžičku, který se přihlásil již v loňském roce a v pořadí kandidátů skončil těsně pod vrcholem. A s Tomášem budeme nyní prožívat několik následujících týdnů až do zmiňovaného závodu na začátku července, sdílet jeho zážitky, zkušenosti, rady a tipy. Máte se nač těšit!
   
  Sledujte Tomáše a jeho pokroky na: www.facebook.com/TomasBikemaratonec

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist