NUTREND podporuje Bikemaratonce | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND podporuje Bikemaratonce

NUTREND podporuje Bikemaratonce

Datum: 28.5. 2014

Cyklistická veřejnost zaznamenala v loňském roce zajímavý projekt, který se zrodil z podnětu pojišťovny Kooperativa a v úzké spolupráci s Česká spořitelna Specialized týmem.

Byla oslovena široká bikerská veřejnost s velmi lákavou nabídkou - stát se po přechodnou dobu několika měsíců členem výše zmíněné bikové formace, být v rukou renomovaného sportovního lékaře a trenéra Karla Martínka, používat kola Specialized a sporttester Garmin Edge. To vše s cílem připravit se na kultovní český bikemaraton Drásal.
V letošním roce tento úspěšný projekt pokračuje a společnost NUTREND je samozřejmě u toho! Při výběru vhodného kandidáta došlo k nečekanému vývoji, když management dospěl k názoru, že z celé obrovské skupiny potenciálních Drásalovců vybere Tomáše Růžičku, který se přihlásil již v loňském roce a v pořadí kandidátů skončil těsně pod vrcholem. A s Tomášem budeme nyní prožívat několik následujících týdnů až do zmiňovaného závodu na začátku července, sdílet jeho zážitky, zkušenosti, rady a tipy. Máte se nač těšit!
 
Sledujte Tomáše a jeho pokroky na: www.facebook.com/TomasBikemaratonec