Oslava českého golfu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Oslava českého golfu

  Oslava českého golfu

  Datum: 5.12.2014

  Všichni příznivci i hráči golfu zavítali před pár dny do Prahy, kde byl v Kongresovém centru vyhlášen již 19. ročník prestižní akce VEČER ČESKÉHO GOLFU. V jeho průběhu byli oceněni Vítek Novák a Marie Luňáčková jako nejlepší golfista a golfistka roku. Společnost NUTREND, partner celého večera, byla na místě přítomna nejen stánkem, který byl neustále v obležení, ale i ve formě dárků pro vítěze.

  Hosty večera byli generální sekretář Českého olympijského výboru Petr Graclík, tajemnice Českého olympijského výboru a členka představenstva agentury Česká olympijská Alena Kindová, generální sekretář Slovenské golfové asociace Kamil Balga, generální ředitel Kongresového centra v Praze Michal Kárník, členové Síně slávy České golfové federace, členové správní rady Nadace Hanuše Goldscheidera pro český golf, zástupci hlavních partnerů České golfové federace ze společností Raiffeisenbank, Plzeňský Prazdroj, GM Pro, Autosalón Klokočka, Nutrend a mnoha dalších.
  Návštěvníci se exkluzivně podívali i na několik zajímavých dokumentů týkajících se golfu. Tím zásadním byl Český amatérský golf v roce 2014 namluvený neopakovatelným Jiřím Štěpničkou. Kratší snímky byly věnovány prioritnímu projektu ČGF Se školou na golf, profesionálním turnajům PGA C a dětskému golfu.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist