Rytíři Kladno | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Rytíři Kladno

Rytíři Kladno

Datum: 14.3.2019

Historie klubu se začala psát od listopadu 1924, kdy se několik nadšenců rozhodlo založit v Kladně hokejový oddíl. K opravdovému profesionálnímu hokeji byla ještě dlouhá cesta, která byla odměněna 5 tituly mistrů nejvyšší ligy na konci sedmdesátých let. Byla to slavná generace Nového, Nováka, Pospíšila, Kaberleho a mnoha dalších skvělých hráčů v dresu Poldi Kladno. Mistry ČSSR se Kladno stalo v letech 1975, 1976, 1977, 1978 a 1980.

Novodobá historie se začala psát v ročníku 2011/2012, kdy kladenský hokejový klub vstoupil do světa hokeje s novým logem a názvem Rytíři Kladno. Jeho většinovým vlastníkem se stal Jaromír Jágr, který v nelehké chvíli převzal žezlo po svém otci, a ve spolupráci se Statutárním městem Kladnem navrací slavný klub zpátky na výsluní. Zejména v uplynulé sezoně o sobě dali Rytíři pořádně vědět. Během výluky NHL byli s pěticí svých hvězd v čele s Jágrem jedním z nejsledovanějších týmů v Evropě. Mít pohromadě Marka Židlického, Tomáše Kaberleho, Jiřího Tlustého, Tomáše Plekance a Jaromíra Jágra, to byl splněný sen všech hokejových příznivců nejen z Kladna. Jágrovo komando, jak se elitní formaci přezdívalo, vyprodalo všechny české arény a výjimkou nebyl ani kladenský stadion ČEZ. Fanoušci měli možnost sledovat Rytíře v neobvykle hojném počtu televizních přenosů, článků a reportáží, i v těch nejvýznamnějších světových médiích.

Nutrend se společně s majitelem klubu Jaromírem Jágrem a trenéry snaží přispět k návratu do nejvyšší soutěže. Připravili jsme pro celý team několik přednášek o výživě. Jsem v úzkém kontaktu s lékaři a realizačním týmem, který připravuje výkonnostní testy, trénink atd. Věříme, že tento rok se nám společná práce podaří a Rytíři Kladno se vrátí tam, kam patří.

Fotogalerie