Soňa a Michal - running2 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Soňa a Michal - running2

Soňa a Michal - running2

Datum: 2.5.2018

Facebook: www.facebook.com/running2.cz
Webové stránky: https://running2.cz/ 
 
Můžete nám nejprve napsat něco o sobě?
Jsme dva běžečtí maniaci, kteří se potkali na pražském půlmaratonu a tam se také vzali. Běhání je naším životním stylem, naším koníčkem a píšeme o něm i náš blog Running2.cz. Soňa pracuje jako redaktorka a Michal je IT konzultant a redaktor.
 
Věnujete se hlavně běhu, co vás na něm tak uchvátilo? Popíšete vaše začátky?
Soňa: Běhání mi obrátilo život naruby. Díky němu jsem zdravější, šťastnější, spokojenější. Dělám, co mne baví a seznámila jsem se díky němu s Michalem a spoustou zajímavých lidí. Běhat jsem začala kvůli článku, který jsem o běhání měla napsat, a protože to bylo pod odborným vedením, vyvarovala jsem se začátečnických chyb a hned to dobře šlo.
Michal: Hlavně svoboda, když jsem po letech nicnedělání potřeboval něco udělat se svým zdravím, byl běh strašně jednoduchý. Prostě jsem vzal boty a šel. Začátky nebyly lehké, ale to, že jsem se seznámil s novými lidmi a předháněli jsme se v tom, kdo kolik za měsíc naběhá, to mě motivovalo, až se z toho stala naprostá samozřejmost a bez běhu už nemůžu být.
 
Jakou máte zkušenost se společností NUTREND a jejími produkty?
Soňa: Nutrend používáme už několik let. Právě energetický gel jsem měla na svém prvním půlmartonu. Hodně používám po tréninku regenerační nápoj Regener, a taky mám vždy něco od Nutrendu u sebe na závodech.
Michal: Když jsem začal běhat závody, objevily se občasné problémy s křečemi, zachránil mě Anticramp. Od té doby s sebou vždy mám pár tablet Anticrampu a lahvičku Magneslife. Pro případ, kdy mi tak říkajíc dojde, jsem si oblíbil Carbonex a rychlé gely. V poslední době mě vyloženě uchvátily proteinové palačinky a kaše. Je to skvělá rychlá snídaně před závodem, když do sebe potřebuji něco dostat.
 
Jak vypadají vaše tréninky?
Soňa: Často trénujeme s Michalem spolu, já mám navíc každou středu trénink pod vedením trenéra v „Jdu běhat“. Jsou to tréninky pro ženy, chodím tam už 4 roky a vyhovuje mi to. O víkendech jsme většinou na nějakém závodě, takže je taky beru jako trénink.
Michal: Kromě společných tréninků, což jsou většinou pomalejší dlouhé běhy, si dávám dvakrát týdně intenzivnější trénink, hlavně kopečky. Systematicky ale netrénuji, protože mě to musí hlavně bavit.
 
Jak vám naše produkty pomáhají ve sportu?
Soňa: Hodně. Zejména při závodech a po nich. Gely jsem používala dříve, teď mám ráda tablety Carbonex. Po náročném tréninku a po závodě piju Regener, tělo se pak lépe vzchopí a nebolí mne tolik svaly.
Michal: Nejvíce mi pomáhá Magneslife proti křečím a potom Carbonex, případně gely při závodech. Když běžím něco dlouhého v horách, pomáhá mi hodně Just fruit.
 
Máte ještě nějaké cíle, co byste v běhu chtěli dokázat?
Soňa: Ano, dát si nějaký krásný ultra trailový závod a zaběhnout si nějaký zajímavý závod v zahraničí – líbí se mi třeba Halong Bay marathon ve Vietnamu. A také bych chtěla napsat knížku o běhání.
Michal: Na letošní rok mám v plánu horských 100km a můj hlavní cíl je zvládnout 100mil Ultra tour Monte Rosa v nádherném prostředí Alpského masivu Monte rosy.
 
Kdyby to byla jedna věc, kterou byste poradili začínajícím běžcům, která by to byla?
Soňa + Michal: Běhejte pomalu.
 
SOŇA - TOP 5 NUTREND produktů:
 
MICHAL - TOP 5 NUTREND produktů:
 
 

Seznam produktů

REGENER

REGENER

od 297

258 bez DPH

CARBONEX

CARBONEX

od 99

86 bez DPH