Soutěž Vaše dítě, naše hvězda má první vítězku. | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Soutěž Vaše dítě, naše hvězda má první vítězku.

  Soutěž Vaše dítě, naše hvězda má první vítězku.

  Datum: 15.12.2016

  Porota ve složení: moderátorka Gábina Partyšová, sportovkyně Olga Šípková, zpěvačka Ilona Csáková, paralympionik Jiří Ježek s manželkou Soňou a šéfredaktorka časopisu Žena a život Michaela Kramárová měli nelehkou roli vybrat jednu holčičku nebo chlapečka, který se objeví na kojenecké vodě NARTES.

  Porota ve složení: moderátorka Gábina Partyšová, sportovkyně Olga Šípková, zpěvačka Ilona Csáková, paralympionik Jiří Ježek s manželkou Soňou a šéfredaktorka časopisu Žena a život Michaela Kramárová měli nelehkou roly vybrat jednu holčičku nebo chlapečka, který se objeví na kojenecké vodě NARTES.
  Ze všech semifinalistů, kteří postoupili v soutěži Naše dítě, vaše hvězda se rozhodli pro Rozárku. Oficiálně jsme ji představili na Mikulášském koncertě pro Dětský domov Olomouc a Dětské centrum Ostrůvek v restauraci Archa na Svatém Kopečku. Společně s maminkou Petrou měli velkou radost a oběma se na tváři objevily i slzičky štěstí. Rozárka od nás dostala panenku k Mikuláši, ale hlavně se stává první tváří kojenecké vody NARTES.
  17. prosince zveřejníme na facebooku Nutrend Active Lifestyle všechny fotografie semifinalistů a bude na vašem rozhodnutí, které s dětí bude mezi dvěma výherci. Ti se stanou stejně jako Rozárka tváří kojenecké vody NARTES 1,5 l a získají i pitný režim na rok, tj. 365 lahví kojenecké vody NARTES 1,5 l.
  Zapojte do hlasování celé Vaše okolí - babičky, dědečky, rodinu, přátelé, nebo třeba i sousedy :-) Už jen kousek Vás dělí od vítězství! Už za chvíli může být právě VAŠE DÍTĚ NAŠÍ HVĚZDOU!
  Partnerem soutěže Vaše dítě, naše hvězda je nejúspěšnější český lifestylový magazín všech dob, jehož každé číslo si přečte více než čtvrt miliónu čtenářek – ŽENA A ŽIVOT!
  Můžete se také podívat na kompletní pravidla soutěže.

  Fotogalerie

  Video: NARTES Mikuláš 2016

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist