Tipy, jak být v předjarním období fit | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Tipy, jak být v předjarním období fit

Tipy, jak být v předjarním období fit

Datum: 20.2.2019

Zima je dlouhá. Už se nemůžete dočkat nového období?

Víme, jak mít energii a být ve formě! Toto pomáhá nám:
 
Běháme
Bez tohoto sportu si svůj život už nedokážeme představit. Když nejdeme pár dní běhat, je to s námi k nevydržení. Běhání nám čistí hlavu, udržuje nás v kondici, v dobré náladě. Výhodou je, že můžeme vyrazit kdykoliv a kdekoliv. Nikoho a nic k tomu nepotřebujeme.

Jsme často venku
Díky běhání jsme téměř pořád na čerstvém vzduchu. Normálně bychom se třeba nepřinutili jít, ale takto jsme tu pořád a za každého počasí. Běháme celoročně a díky tomu jsme i více odolní a zdravější.

Snídáme
Máme na sobě vyzkoušeno, že je to nejdůležitější jídlo dne. Bez toho pak není energie pro sportování, ani to nemyslí při práci. Když nestíháme, dáme si aspoň rychlou proteinovou kaši Nutrend. Výborně zasytí a také skvěle chutná. Je to skvělé jídlo i hodinu před tréninkem.

Dopujeme se vitamíny
Jedním z našich nejoblíbenějších doplňků stravu od Nutrend, který užíváme každý den, je Curcumin Bioperine + Vitamín D. Tělo potřebuje antioxidanty a hlavně teď na konci zimy, kde není dostatek slunce, chybí vitamín D, která je důležitý pro stavbu zdravých kostí. Tento přípravek nám pomáhá a všimli jsme si, že po něm neskutečně dobře rostou nehty.
 
Text: Soňa, Running2.cz
 

Seznam produktů