Ulman a Boudný ve skvělé kondici | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Ulman a Boudný ve skvělé kondici

Ulman a Boudný ve skvělé kondici

Datum: 17.6. 2014

Cyklista Matouš Ulman z týmu Česká spořitelna - Specialized, který jezdí za tým Bikomatic Radima Kořínka sponzorovaný společností NUTREND, v neděli sahal po vysněné bedně z evropského šampionátu, který se jel v irském městečku Ballyhoura.

Čtvrté místo je jeho životní úspěch, díky kterému se Matouš nominoval na MS v JAR, které se jede za 14 dnů.

Další část týmu startovala už v pátém závodě seriálu Kolo pro život Ještěd Tour Liberec. Díky evropskému šampionátu a etapovému závodu Alpen tour bylo pole lehce prořídlé o favority.

Pavel Boudný vyhrál už 4 letošní závod seriálu a dal jasně najevo svou nadvládu. V Liberci musel čelit obrovskému ataku jezdců Ivar CS author. V ženské kategorii letos poprvé zvítězila v absolutním pořadí Denisa Stodůlková.

Druhý díl závodu Specialized XCR Cup 2014 byl ve znamení krásného slunečného počasí a teploty přesahující 30°C. Na startu se opět sešla kvalitní konkurence v počtu 158 závodníku! Rozhodující únik vytvořilo duo závodníků České Spořitelny Dominik Buksa a Petr Šťastný, kteří v tomto pořadí projeli cílem. Třetí místo vybojoval Jan Urbášek před Pavlem Boudným, který je současně vedoucím závodníkem celkového hodnocení.