Vydařený šestý závod TOMKET Pražského MTB poháru v Libuši! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Vydařený šestý závod TOMKET Pražského MTB poháru v Libuši!

  Vydařený šestý závod TOMKET Pražského MTB poháru v Libuši!

  Datum: 17.9.2018

  V pořadí už šestý závod TOMKET Pražského MTB poháru v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie, včetně handicapovaných cyklistů hostila pražská Libuš.

  Pořadatelský tým libušského závodu z SK VELO Praha vedený Karlem Kubínem, připravil účastníkům krásnou, velmi kvalitně zajištěnou přírodní trat, která svou technickou i fyzickou náročností splňovala všechny požadavky současného cross country.
   
  Závod kategorií žákyň a kadetů okořenili svou účastí naši úspěšní reprezentanti a novopečení Mistři Evropy z italské Pily, Simona Spěšná (MS Bike Academy Racing) a Jan Zatloukal (NUTREND Specialized Racing).
   
  Jan Zatloukal časem 7:57 minut absolvoval vůbec nejrychlejší kolo závodu napříč všemi kategoriemi.
   
  V ideálním cyklistickém počasí v Libuši bojovali jezdci všech kategorií o cenné body do celkového pořadí TOMKET Pražského MTB poháru, ovšem z pohledu celkového pořadí jednotlivých kategorií je stále vše otevřené a vítěze TOMKET Pražského MTB poháru 2018, kteří na slavnostním večeru získají unikátní pražskou dlažební kostku určí až finálové závody.
    
  Další pohárové kolo se uskuteční už v neděli 23. září na Zličíně. Zličínský závod bude finálovým podnikem pro dětské a žákovské kategorie a tyto kategorie budou na Zličíně bojovat o dvojnásobný počet bodů do celkového pořadí poháru.
   
  Na Zličíně se uzavře také doposud velmi dramatická soutěž týmů.
   
  Ostatní kategorie, tedy kadeti a starší získají na Zličíně klasickou pohárovou porci bodů a o dvojnásobný bodový příděl se utkají ve svém finálovém závodě, kterým bude XCO maraton v Garden Parku Jeneč, v neděli 28. října.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist