Vydařený wellness víkend v Luhačovicích | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Vydařený wellness víkend v Luhačovicích

Vydařený wellness víkend v Luhačovicích

Datum: 28.4. 2014

Již tradiční a oblíbený wellness víkend v lázeňském městečku Luhačovice se naplno rozjel v pátek 25. dubna od 12 hodin. Účastnice z celé republiky se sjížděly do Rezidence AMBRA****, aby si užily bohaté nabídky cvičení, procedur, zábavy a programu, který jako vždy ve velké míře připravil tým Relax, aerobic, fitness Zity Svobodové.

Víkendu s heslem Dobij si energii s NUTRENDEM se zúčastnilo na 100 žen z celé ČR.
 
U prezence na všechny účastnice čekalo mnoho dárečků od partnerů akce, které přítomné příjemně naladily, a pestrý program mohl začít. Po celý víkend se v zrcadlovém sále cvičily všechny formy: Fit dance, Piloxing, Bosu, Zumba, Body form, Pilates, Yoga, Body balance, Overball, ale i Aquaerobic a Aquazumba.
Sobota patřila též prezentaci našich partnerů a nabídce služeb. Velké poděkování patří hlavnímu partnerovi akce, společnosti NUTREND, která poskytla všem účastnicím pobytu pitný režim Isodrinx 750ml a tyčinku Profigur musli včetně hubnoucí brožury a magazínu OK. Na stánku pak ženy mohly nakoupit všechny produkty Nutrend z řady active lifestyle. Největší zájem byl o tyčinky Wellness oats cake, Denuts a hlavně o dárkové balení Profigur musli a Street XL boxík.