Pavel Szotkowski | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Pavel Szotkowski

Pavel Szotkowski

Datum: 28.6. 2017

Disciplína: Klasická kulturistika nad 180cm
Tým: Nutrend team
Facebook: www.facebook.com/Pavel-Szotkowski-IFBB-Athlete-732369980227538/
Instagram: www.instagram.com/szoty_fitness/

Nejlepší výsledky:
Jako závodník klasické kulturistiky:
  • 1. místo na Grand Prix PEPA (2016)
  • 2. místo na MMaS (2015)
  • 3. místo na MČR (2015)
Jako závodník men's physique
  • 2. místo na MMaS (2014)
  • 3. místo na MČR (2014)
Začátky a první úspěchy
Jako vůbec první závody jsem zkusil tehdy v ČR poprvé kategorii men’s physique, kde jsem chtěl pouze zkusit, jaké to je stát na pódiu, jestli to má dále vůbec cenu, a jestli to bude to, co mě bude hnát dále. A taky bylo, po první soutěži jsem věděl, že tohle bude na dlouho můj koníček, ve kterém se budu chtít neustále zlepšovat.
 
Jaké máte zkušenosti se společností NUTREND a jejími produkty?
I když jsem v NUTRENDU stále nováčkem, tak mám zatím pouze výbornou zkušenost. Produkty jsem samozřejmě znal dávno předtím, než jsem byl NUTRENDEM osloven. Kdo by taky ne, jde o značku, která se může chlubit spoluprací s osobnostmi, jako je Jaromír Jágr, Martina Sáblíková a mnoho dalších zvučných sportovců. S produkty jsem doposud naprosto spokojený, jak chuťově tak kvalitně. Spektrum příchutí je více než bohaté a to je pro mne, jako sportovce na značně omezeném jídelním režimu, podstatný prvek.
 
Co Tě přimělo k tomu začít používat produkty společnosti NUTREND?
Viditelnost produktů na trhu, marketing je obdivuhodný, dále to jsou hlavně kladné recenze na příchuti produktů a kvalita, o kterou se nebojím, neboť jsem měl možnost nakouknout do samotné výroby firmy. Sám v potravinářském průmyslu pracuji a vím, co všechno se musí kvalitativně splňovat z pohledu bezpečnosti potravin a kvality od vstupních materiálů po obalový materiál.
 
Který z našich produktů je Tvůj nejoblíbenější a proč?
Zatím jsem si nejvíce oblíbil instantní BCAA mega strong powder pro jeho osvěžující příchuti a dále Magneslife v ampuli, jelikož kladu důraz na minerály a vitamíny. Také jsem fanouškem všech „shotů“ tj. tekutých ampulí, například N1 nebo Carnitine.
 
Jak se vlastně na takovou soutěž připravuješ?
Připravuji se asi jako většina ostatních závodníků, soustavným tréninkem, disciplínou, pevnou vůlí a vidinou své lepší verze než byla na poslední soutěži. Samozřejmě mám nastavený svůj systém a preference zaměřené na slabiny.
 
Kde a jak často trénuješ?
Momentálně se připravuji v Eagle fitness v Praze, kde od ledna tohoto roku bydlím. O víkendu ale rád prostředí vyměním, když je s kým výlet podniknout. Momentálně trénuji systémem 4+1, ale musím říct, že mi to dělá problém, já bych trénoval nejlépe každý den, i když se cítím unavený, ten hnací motor je tam opravdu velký, ale vím, že mi to může uškodit, proto tomu netrénikovému dnu říkám nucené volno J
 
Vzpomeneš si na Tvé nejlepší závody? Ovlivnilo tě to nějak?
Nejlepší závody pro mě byly právě loňské na GP PEPA, konaly se asi 150m od mého bytu, kdy jsem ještě bydlel v Opavě, závody byly perfektně zorganizovány a nekonaly se pouze na jednom místě, ale ten víkend byl celý pro Opavu sportovní. Ke konci přípravy, jak už toho bylo na mě dost, jsem se sám sebe ptal, jestli to má dále vůbec cenu, že pokud se dobře neumístím, tak to závodění ukončím, ale teď už se na to dívám tak, že to byly negativní řeči mého slabého já, které po vítězství na poháru s mezinárodní účastí bylo zadupáno do země. Výhra mě nakopla dále a já nastavil metu zase o kus výše.
 
Jaké jsou Tvoje cíle?
V současné době se připravuji na EVL’s Prague Showdown v Praze 29. září. Letos jsem závodit nechtěl, ale jelikož mám možnost připravovat se pod NUTRENDEM, tak jsem dále neváhal! Poté bych chtěl formu pár dnů podržet na zahraniční focení s mým, už troufám si říct, dobrým kamarádem, který pro mě letos přichystal focení v zahraničí. Fotit budu na Mallorce nebo nějakém ostrově v Řecku, zatím je to ve fázi domlouvání.
 
Mé další cíle jsou reprezentovat barvy NUTRENDU v tom nejlepším světle ať v přípravě nebo mimo sezónu.
 
Top 5 produktů
  1. AFTER TRAINING PROTEIN
  2. BCAA MEGA STRONG POWDER
  3. N1 SHOT
  4. CARNIFORM SHOT
  5. MAGNESLIFE