AVON POCHOD oslavil velkolepě své 15. výročí. | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

AVON POCHOD oslavil velkolepě své 15. výročí.

AVON POCHOD oslavil velkolepě své 15. výročí.

Datum: 12.6. 2015

Už popatnácté oblékly v sobotu 6. června tisíce lidí růžové charitativní tričko a vydaly se do ulic hlavního města bojovat proti rakovině prsu. I letos byla jedním z hlavních partnerů společnost NUTREND, která vyrobila speciální pochodovou vodu NUTREND Aqua SPORT - AVON POCHOD PROTI RAKOVINĚ PRSU 2015.

" Na AVON Pochod chodím společně s maminkou a s dětmi už několik let. Je to krásná akce plná naděje, optimismu a lásky. Jsem moc ráda, že je společnost NUTREND součástí tak velkého projektu, který za dobu svého působení pomohl již tisícovkám žen a že jsme i my díky výtěžku z produktů s růžovou stužkou, které vyrábíme, přispěli k té úžasné částce 100 milionů korun, kterou Avon věnoval na boj proti zákeřné rakovině. To je neuvěřitelné, úžasné a chvályhodné," říká majitelka společnosti NUTREND Martina Zedníková.

Letošní ročník AVON Pochodu měl řadu prvenství - poprvé v historii byl cílovou stanicí Rohanský ostrov a poprvé se k ambasadorkám z řad žen přidali i jejich mužští kolegové. Rekordní účast 23 tisíc návštěvníků dává tušit, že zájem o podporu boje proti zákeřné nemoci neustále roste a akce se tak právem stala vítězem soutěže Czech Event Awards 2014.