ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Aerobicmania SUNDAY v Brně

Aerobicmania SUNDAY v Brně

První srpnovou sobotu se uskutečnil tradiční letní Sun day aerobicmania plný mezinárodních i tuzemských prezentérů. I přes tropické počasí bylo možné strávit v útulných prostorách Univerzitního campusu v Brně skvěle lekce plné energie a inspirace.

Cvičilo se ve dvou sálech, takže učástníci si mohli vybírat z velké množství tanečních, aerobických, posilovacích či protahovacích lekcí.

V campusu zářily nejen účastnice akce, ale také top hvězdy aerobiku - exkluzivní prezentér Orazio Battiato předvedl total body workout, Milan Ondruš opět exceloval s dance M.O.ves a tentokrát měl i lekci funkčního tréninku FACTS, kde dal všem řádně do těla. Roman Ondrášek a Lenka Velínská se předvedli v tanečním double s lekcí Summer dance. Jejich hodina byla energická, zábavná, jedním slovem famózní. Výrazy ve tvářích všech přítomných vytvořily úžasnou atmosféru.

Po celý den se mohly účastnice posilnit na stánku NUTREND, kde všichni získali odborné poradenství ohledně spalovačů a pitného režimu a také vhodných svačin během dne.

"Velmi děkujeme za vaši podporu ve formě pitného režimu NUTREND AQUA SPORT 750ml. V takových vedrech se po vodě doslova slehla zem. Velmi si vážím naší spolupráce," vzkazuje pořadatel celého kongresu Roman Ondrášek.

1.1.2013

Virtuální prohlídka

Vítejte v Nutrendu.

Prohlédnout

30 years of experience

All in-house solution

ISO certified (9001, 22000)

Over 33 000 sqm area

Branded raw materials

Export to over 60 countries worldwide

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Odebírat

Copyright © 2023 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena