Opět vítězní Jan Rajchart a Barbora Průdková | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Opět vítězní Jan Rajchart a Barbora Průdková

  Opět vítězní Jan Rajchart a Barbora Průdková

  Datum: 23.5.2014

  Poslední prověrka před světovým pohárem v Novém městě na Moravě vyšla reprezentantům z týmu NUTREND SPECIALIZED RACING na výbornou.

  Honza Rajchart i Barbora Průdková dokázali zvítězit v dalším závodu Českého poháru horských kol v Bedřichově.

  Obě jízdy našich juniorů si byly velmi podobné, Bára i Honza zvítězili s velkým náskokem stylem start - cíl a oba s plným počtem bodů dominují celkovému pořadí Českého poháru horských kol.

  Barbora navíc dokázala zvítězit i v sobotním Eliminátoru, který se jel v extrémně nepříznivém počasí. Chlad, déšť a všudypřítomné bahno trápily bikery po celý víkend.

  Výborným způsobem se prosadil i nováček týmu - kadet Richard Holec. Richard je prvním rokem v kategorii kadetů a je považovaný za velký talent české cyklistiky. A to plným právem – je mistrem světa BMX a žákovským mistrem ČR v XCO,XCE a také v silničních disciplínách.Svou sílu Ríša potvrdil už v sobotu druhým místem v závodě XC Eliminátor.

  V neděli, přestože startoval až z poslední řady závodu XCO, dokázal rychle předjet své soupeře a závod dokončil na devátém místě. Gratulujeme!


  Fotogalerie

  FOTO: Michal Červený

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist