Vítězem Premier cupu je pražská Sparta | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Vítězem Premier cupu je pražská Sparta

  Vítězem Premier cupu je pražská Sparta

  Datum: 17.4.2014

  Ve dnech 10. – 13. dubna se v mládežnickém centru Sparty uskutečnilo finále Nike Premier cupu 2014. Společnost NUTREND byla partnerem této akce a všem členům pěti nejlepších týmů turnaje věnovala své sportovní lahve.

  Dvacet nejlepších klubů z České a Slovenské republiky v kategorii U15 sehrálo 64 napínavých utkání. Vítěz však mohl být jen jeden. Ve finále jsme se dočkali česko-slovenského souboje Sparta Praha vs. Slovan Bratislava. Ani jeden tým dosud tuto trofej nevyhrál. Do utkání proto oba týmy vstoupily opatrně a dlouho to vypadalo, že by nemusel padnout žádný gól. Vše se však změnilo těsně před poločasem, kdy sparťaň Frýdek vstřelil rozhodující gól. V druhém poločase si Sparta hlídala náskok, a když její gólman zlikvidoval poslední šanci Slovanu, mohla radost hráčů Sparty po výsledku 1:0 propuknout naplno.

  „Byl to velmi náročný turnaj, jsem hrozně rád, že jsme jako první sparťanský tým v historii zvítězili,“ řekl při závěrečném ceremoniálu Kristián Frýdek, nejlepší hráč turnaje a syn bývalého reprezentanta ČR Martina Frýdka. Sparťané udělali velkou radost nejen rodinnému klanu Frýdků, ale také dvěma hráčům prvoligové Sparty - Tomášovi Vaclíkovi a Costovi. Ti přišli finalisty náročné soutěže pozdravit a před finálovým zápasem byla dokonce uspořádána jejich autogramiáda. Uvidíme, jak se sparťanským mladíkům bude dařit v evropském finále Premier cupu, jež se uskuteční první květnový víkend ve Vídni. Určitě jim všichni budeme držet palce!
   
   

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist