100% WHEY ISOLATE | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

100% WHEY ISOLATE

100% WHEY ISOLATE

Datum: 27.7. 2016

Kulturisti, sportovci silových disciplín, příznivci fitness, i výkonnostní sportovci, ti všichni potřebují k naplnění svých cílů mít zajištěn vysoký příjem kvalitních bílkovin.

Bez ohledu na to, zda je vaším cílem podpora růstu masivní hmoty, nebo zachování její velikosti v období, kdy se snažíte zbavit se nadbytečného tělesného tuku, 100% WHEY ISOLATE Protein si najde vhodné místo ve vašem jídelníčku. Důvodem, proč je pro vás nepostradatelný, je jeho mimořádně vysoký podíl bílkovin (až 86%), skvělá chuť a vysoká využitelnost. Tento syrovátkový bílkovinný izolát obsahuje minimum sacharidů, laktózy a tuku, je navíc obohacen o další volné aminokyseliny a BCAA, a kolostrum. Bioaktivní kolostrum je nejhodnotnější prvotní mateřské mléko savců, které má příznivý vliv na přirozenou imunitu.
 
100% WHEY ISOLATE je díky nové technologii výroby a surovinám vysoce koncentrovaným zdrojem kvalitních a především rychle stravitelných bílkovin. Díky steviol-glykosidům se docílilo menší intenzity specifické chuti stévie, a zároveň vytvořili co nejpřirozenější sladkou chuť. Tento chuťově příjemný koktejl lze zařadit do jídelníčku pro podporu stavby i ochrany svalové hmoty. U jídelníčků s vyšším podílem bílkovin lze doplňkovou konzumací Whey Izolátu ulevit trávicímu traktu, který by jinak musel trávit velký objem konzumované pevné stravy. Vhodné především u sportovců s více fázovým tréninkem během dne.
 
Hlavní výhody proteinu 100% WHEY ISOLATE:
  • mimořádně vysoký, až 86% podíl bílkovin 
  • mimořádně kvalitní izolát očištěný metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration) 
  • vysoká vstřebatelnost a využitelnost - maximální efektivita v procesech výstavby, nebo zachování svalové hmoty 
  • obsahuje navíc přidané aminokyseliny BCAA a kolostrum 
  • vhodný do objemového, ale i dietního režimu 
  • vhodný také pro muže i ženy, jejichž cílem je zhubnout