100% WHEY ISOLATE | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  100% WHEY ISOLATE

  100% WHEY ISOLATE

  Datum: 27.7.2016

  Kulturisti, sportovci silových disciplín, příznivci fitness, i výkonnostní sportovci, ti všichni potřebují k naplnění svých cílů mít zajištěn vysoký příjem kvalitních bílkovin.

  Bez ohledu na to, zda je vaším cílem podpora růstu masivní hmoty, nebo zachování její velikosti v období, kdy se snažíte zbavit se nadbytečného tělesného tuku, 100% WHEY ISOLATE Protein si najde vhodné místo ve vašem jídelníčku. Důvodem, proč je pro vás nepostradatelný, je jeho mimořádně vysoký podíl bílkovin (až 86%), skvělá chuť a vysoká využitelnost. Tento syrovátkový bílkovinný izolát obsahuje minimum sacharidů, laktózy a tuku, je navíc obohacen o další volné aminokyseliny a BCAA, a kolostrum. Bioaktivní kolostrum je nejhodnotnější prvotní mateřské mléko savců, které má příznivý vliv na přirozenou imunitu.
   
  100% WHEY ISOLATE je díky nové technologii výroby a surovinám vysoce koncentrovaným zdrojem kvalitních a především rychle stravitelných bílkovin. Díky steviol-glykosidům se docílilo menší intenzity specifické chuti stévie, a zároveň vytvořili co nejpřirozenější sladkou chuť. Tento chuťově příjemný koktejl lze zařadit do jídelníčku pro podporu stavby i ochrany svalové hmoty. U jídelníčků s vyšším podílem bílkovin lze doplňkovou konzumací Whey Izolátu ulevit trávicímu traktu, který by jinak musel trávit velký objem konzumované pevné stravy. Vhodné především u sportovců s více fázovým tréninkem během dne.
   
  Hlavní výhody proteinu 100% WHEY ISOLATE:
  • mimořádně vysoký, až 86% podíl bílkovin 
  • mimořádně kvalitní izolát očištěný metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration) 
  • vysoká vstřebatelnost a využitelnost - maximální efektivita v procesech výstavby, nebo zachování svalové hmoty 
  • obsahuje navíc přidané aminokyseliny BCAA a kolostrum 
  • vhodný do objemového, ale i dietního režimu 
  • vhodný také pro muže i ženy, jejichž cílem je zhubnout

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist