3 tipy, které se vám budou hodit podzimní běhání | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  3 tipy, které se vám budou hodit podzimní běhání

  3 tipy, které se vám budou hodit podzimní běhání

  Datum: 21.9.2018

  Přestáváte s koncem léta běhat? Přitom podzim je tím nejlepším obdobím pro běhání vůbec!

  Podzim běhání přeje. Není ani horko, ani zima, teploty jsou na trénink ideální. Výborně se dýchá a příroda je v tomto období nádherná, takže zaměstnáte i hlavu.
   
  Správně se oblékněte
  Podzimní běhání nepotřebuje na oblečení nic extra speciálního. Můžete běhat v tom, v čem v létě, jen přidejte lehkou větrovku, která vás ochrání před profouknutím a také před lehkým deštíkem. Pokud jste zimomřiví, tak si místo krátkých kraťasů pořiďte ¾ legíny.

  Nebojte se deště
  To, že prší, neznamená, že nemůžete jít běhat. Když překonáte počáteční minuty, zjistíte, že i v dešti je vám teplo a že mokro vůbec nevadí. Stejně se při běhu potíte a déšť nevadí ani vlasům. Pokud vám vadí voda v obličeji, pořiďte si kšiltovku, díky které nebude déšť stříkat do očí. Při běhu v dešti neprochladnete, důležité je ale okamžitě po doběhu se převléknout do suchého a vysušit si také vlasy. Strečink si udělejte až pak, jednou se nic nestane.

  Běhejte bezpečně
  Už se dříve stmívá a tak je důležité být na silnici vidět. Vaše oblečení by proto mělo mít dostatek reflexních prvků a špatně neuděláte ani, když budete mít na sobě blikající červené světélko. Může být součástí čelovky nebo se prodávají speciální pásky, které lze uchytit na ruku nebo na nohu. Moderní jsou teď také reflexní spreje, které se aplikují přímo na kůži. 
   
  Text: Soňa a Michal, Running.cz
   

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist