3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví znovu rozhýbal Park Hotel Holiday v Praze Benicích | NUTREND.cz -
Menu
Váš košík: 0,00 0

3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví znovu rozhýbal Park Hotel Holiday v Praze Benicích

3D FITNESS Kongres Pohyb a zdraví znovu rozhýbal Park Hotel Holiday v Praze Benicích

Datum: 24.11.2015

V sobotu 21.11. probíhal 3D fitness kongress v Praze Benicích. Rekordní počet účastníků zažil největší fitness akci ve Střední Evropě. Pro pět set návštěvníků si to nejlepší ze svého umění a vědomostí připravili špičkoví master trenéři z celé Evropy, program probíhal v osmi sálech a lekcí na rozvrhu byla stovka.

Na Kongresu vznikla největší Aréna Funkčního tréninku o rozloze víc než 1200 metrů čtverečních, vybavená špičkovým nářadím ESCAPE, TOTAL GYM, TRX, GUN-eX, FTS konstrukce. "Dali jsme tentokrát více přednost funkčnímu tréninku a lekcím, které akcentují zdravý pohyb," poznamenala Eva Hemalová, která měla organizaci Kongresu 3D FITNESS Pohyb a zdraví na starosti."

V zákulisí Kongresu návštěvníci mohli navštívit stánky partnerů. Nechyběl stánek NUTREND, kde návštěvníci mohli dočerpat energii v podobě energetických nápojů ISODRINX nebo Smash energy up. Velký zájem byl také o aminokyseliny Compress BCAA a produkt REGENER, který slouží k regeneraci svalů.

Jednatel 3D FITNESS Miroslav Jirčík zářil celý den spokojeností. " Kongres se povedl, všechno hladce šlapalo a protože mám dlouholeté zkušenosti ze zahraničí a každý rok absolvuji několik prestižních fitness akcí v Evropě i ve světě, tak vím, že náš Kongres 3D FITNESS Pohyb a zdraví snese i to nejpřísnější mezinárodní měřítko. Hodně může vrátit i partnerům, kteří se k nám přidají a každému, kdo za rok zase přijde!"

Seznam produktů

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist