4 věci, které by teď žádnému běžci neměly chybět | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

4 věci, které by teď žádnému běžci neměly chybět

4 věci, které by teď žádnému běžci neměly chybět

Datum: 2.10.2018

Příchod podzimu si žádá změny i v běžecké výbavě. Co si pořídit?

Tunel nebo nákrčník
I když teploty klesají, není dobré být příliš navlečený. Postačí tričko, větrovka a dlouhé legíny. Důležité je ale mít v teple krk. Vyřešit to můžete buď tričkem se stojáčkem, nebo funkčním „tunelem“, který zajistí, že bude v teple a že neprochladnete. Převléká se přes hlavu a v mrazech ho můžete použít i přes ústa.
 
Čelenka
Na čepici to ještě není, ale rána i večery jsou chladné a je důležité mít zakryté uši, které jinak velmi rychle promrzají a je vám pak zima i na hlavu. Pokud hlava není v teple, ztrácíte z ní velké množství tepla. Ideální jsou široké, ale tenké funkční čelenky, které také odsají pot.

Vysoké pokožky nebo podkolenky
Se změnou počasí nekoukejte na parádu. Je sice hezké, pokud máte odhalené kotníčky, ale pokud vám nachladnou, budete mít problém s achilovkami, které jsou pak velmi bolestivé, a nebudete moct běhat. Nízké běžecké ponožky vyměňte za vyšší nebo za podkolenky, neměla by vám být nikde mezi botou a koncem kalhot vidět holá kůže.

Přípravky na podporu imunity
Kdo by chtěl ležet v posteli? Jenže teď, když se stále střídá počasí a mění se teploty, je potřeba podpořit přirozenou obranyschopnost. Skvělý je na to například nový přípravek Nutrend Curcumin+Bioperine+Vitamin D, který nejenom, že urychluje regeneraci po sportovním výkonu, tak díky silnému antioxidantu kurkuminu zlepšuje imunitu. Vynikající je také Nutrend Vitamín C se šípky.
 
Text: Soňa, Running.cz
 

Seznam produktů