5 důvodů, proč běhat | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

5 důvodů, proč běhat

5 důvodů, proč běhat

Datum: 23.3. 2018

Divíte se, proč teď všichni běhají? Kdy nevyzkoušel, nemůže chápat. Možná vás ale naše důvody už konečně přesvědčí, abyste to taky zkusili:

1.Budete mít dobrou náladu
Běhání je skvělé na psychiku. Dokonale čistí hlavu od starostí a od stresu. V těle spouští produkci hormonu štěstí – endorfinu, takže se pak bude cítit skvěle a šťastní.
  
2. Budete lépe vypadat
Běhání skvěle tvaruje postavu. Zpevňuje ji a působí na přebytečná kila. K tomu ještě při pobytu na čerstvém vzduchu získá vaše pleť zdravější a krásnější barvu.
 
3. Můžete běhat všude
Když se zrovna rozhodnete, že chcete jít běhat, můžete. V jakoukoliv denní i noční hodinu a kdekoliv. Díky běhu tak lépe poznáte nová místa. Na dovolené a třeba i na služební cestě.
 
4. Získáte nové přátele
Běžci mají vždy dobrou náladu a také máte důvod se s nimi dát do řeči. O běhání se toho dá toho tolik namluvit! Když se vám nebude chtít jít běhat sám, můžete se připojit běžeckých skupin, které jsou po celé republice a často i zdarma.
 
5. Nestojí téměř nic
Důležité je zpočátku investovat do dobrých bot a ponožek. Nic víc nutně nepotřebujete. Na rozdíl od jiných sportů neplatíte žádné vstupné, ale členské poplatky. Je to tak osvobozující!

Seznam produktů

ISODRINX

ISODRINX

249

217 bez DPH