Administrativa hotová! Tým Tatra Buggyra Racing již vyhlíží zahájení! | NUTREND.cz - Oficiální e-sho
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Administrativa hotová! Tým Tatra Buggyra Racing již vyhlíží zahájení!

  Administrativa hotová! Tým Tatra Buggyra Racing již vyhlíží zahájení!

  Datum: 7.1.2019

  Tým Tatra Buggyra Racing má za sebou zdlouhavou, leč nutnou administrativu. Všechna technika prošla bez komplikací a je připravena na zahajovací podium!

  „Přejímky jsou vždy zdlouhavý a úmorný proces. Spousta lidí, spousta potřebných razítek,“ poukázal manažer týmu Jan Kalivoda na psychickou náročnost tohoto dne. „Dnes to bylo snad nekonečné, ale už to máme za sebou. Všechna technika prošla bez jakýchkoliv problémů. Teď už nás čeká jen slavnostní zahajovací podium, které začíná v neděli po obědě a v pondělí na to jdeme. Všichni už se těšíme,“ dodal.
   
  Obě Tatry Phoenix prošly technickými přejímkami v pořádku a jsou připravené ke startu. „Po příletu jsme se na auta hned vrhli a museli opravit pár nedostatků, které vznikly během přepravy z Evropy. Nebylo to ale nic, co by nám mělo zkomplikovat život. Vše jsme zvládli, otestovali a dnes úspěšně prošli přejímkami. Můžeme startovat,“ pochvaloval si ředitel vývoje roudnické stáje Robin Dolejš.
   
  „Tento den bývá vždy dlouhý. Je potřeba absolvovat tento administrativní proces, všude jsou mraky lidí. Je to víc ubíjející než během samotného závodu. Nic s tím ale nenaděláme, všechna razítka jsou potřebná a bez nich bychom neodstartovali. Nyní už to máme vše za sebou a vyhlížíme zahájení,“ řekl Martin Kolomý.
   
  Martin Šoltys si oddechl, že je tento den již za ním. „Tak papírování máme konečně za sebou a teď už se můžeme soustředit pouze na závody. Těším se na zítřejší podium, vloni zde bylo opravdu hodně lidí, kteří dokázali udělat výbornou atmosféru,“ říkal natěšeně pilot Tatry se startovním číslem 515.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist