Alltraining.cz | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Alltraining.cz

Alltraining.cz

Datum: 21.8.2018

Jeden z dlouholetých partnerů společnosti NUTREND je tréninkové a rehabilitační centrum Alltraining.cz, které je na trhu již od roku 2005.

Jeden z dlouholetých partnerů společnosti NUTREND je tréninkové a rehabilitační centrum Alltraining.cz, které je na trhu již od roku 2005. Zkušený trenér vrcholových sportovců Mgr. Vojtěch Beran a fyzioterapeutka olympioniků Mgr. Tereza Beranová vytvořili centrum, které je rozděleno do čtyř do sebe zapadajících sekcí.
 
1. TRÉNINK A TESTOVÁNÍ
V centru se naučíte správně a efektivně zatěžovat své tělo. Zajistí vám individuální plán na míru. Ověří funkčnost vašeho kardiovaskulárního systému na zátěžovém testu, či nastaví správný posed na vašem kole (Body Geometry fit).
 
2. REGENERACE A REHABILITACE
V centru vám pomůžou od dlouhodobé chronické či akutní bolesti pohybového aparátu, naučí vás správné protažení a posílení svalů, korekci sedu a stoje nebo jen tělo necháte odpočinout a zrelaxovat. Vysoce odborná péče napomáhá jak špičkovým vrcholovým sportovcům, tak klientům s obtížemi, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav a zbavit se bolestí.
 
3. VÝŽIVA
Pomůžou vám  zformovat stravovací návyky, sestaví  stravovací individuální plán a naučí vás , jak správně používat doplňky stravy společnosti NUTREND.
 
4. KEMPY
Alltraining.cz celoročně připravuje sportovní tematicky zaměřené pobyty, tréninkové kempy i teambuildingy pro firemní klientelu v Čechách i zahraničí. Tréninkové centrum patří ke špičce ve svém oboru. Centrum má za sebou 260 tréninkových pobytů, které je řadí mezi nejproduktivnější centrum ve svém oboru. Postarají se o vás zkušení trenéři a pedagogové, kteří vás metodicky naučí ovládat své kolo a správně zatěžovat tělo. Přidanou hodnotou všech pořádaných akcí je jejich jedinečnost, atraktivnost a zážitky.
 
Na všech kempech i při osobním tréninku a diagnostice najdete naše produkty, které se tak zařazují do úspěšného projektu. Ten vychovává nejen špičkové sportovce, ale také pomáhá všem aktivním lidem v jejich vývoji.