Alltraining.cz | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Alltraining.cz

  Alltraining.cz

  Datum: 21.8.2018

  Jeden z dlouholetých partnerů společnosti NUTREND je tréninkové a rehabilitační centrum Alltraining.cz, které je na trhu již od roku 2005.

  Jeden z dlouholetých partnerů společnosti NUTREND je tréninkové a rehabilitační centrum Alltraining.cz, které je na trhu již od roku 2005. Zkušený trenér vrcholových sportovců Mgr. Vojtěch Beran a fyzioterapeutka olympioniků Mgr. Tereza Beranová vytvořili centrum, které je rozděleno do čtyř do sebe zapadajících sekcí.
   
  1. TRÉNINK A TESTOVÁNÍ
  V centru se naučíte správně a efektivně zatěžovat své tělo. Zajistí vám individuální plán na míru. Ověří funkčnost vašeho kardiovaskulárního systému na zátěžovém testu, či nastaví správný posed na vašem kole (Body Geometry fit).
   
  2. REGENERACE A REHABILITACE
  V centru vám pomůžou od dlouhodobé chronické či akutní bolesti pohybového aparátu, naučí vás správné protažení a posílení svalů, korekci sedu a stoje nebo jen tělo necháte odpočinout a zrelaxovat. Vysoce odborná péče napomáhá jak špičkovým vrcholovým sportovcům, tak klientům s obtížemi, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav a zbavit se bolestí.
   
  3. VÝŽIVA
  Pomůžou vám  zformovat stravovací návyky, sestaví  stravovací individuální plán a naučí vás , jak správně používat doplňky stravy společnosti NUTREND.
   
  4. KEMPY
  Alltraining.cz celoročně připravuje sportovní tematicky zaměřené pobyty, tréninkové kempy i teambuildingy pro firemní klientelu v Čechách i zahraničí. Tréninkové centrum patří ke špičce ve svém oboru. Centrum má za sebou 260 tréninkových pobytů, které je řadí mezi nejproduktivnější centrum ve svém oboru. Postarají se o vás zkušení trenéři a pedagogové, kteří vás metodicky naučí ovládat své kolo a správně zatěžovat tělo. Přidanou hodnotou všech pořádaných akcí je jejich jedinečnost, atraktivnost a zážitky.
   
  Na všech kempech i při osobním tréninku a diagnostice najdete naše produkty, které se tak zařazují do úspěšného projektu. Ten vychovává nejen špičkové sportovce, ale také pomáhá všem aktivním lidem v jejich vývoji.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist