Alžběta Illeová | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Alžběta Illeová

Alžběta Illeová

Datum: 22.10.2019

Instagram: https://www.instagram.com/alzbetailleova/

FITNESS:
Ke sportu jsem byla vedena již od dětství. Chodila jsem na gymnastiku a na lekce aerobiku. Ve čtrnácti letech jsem se začala zajímat o fitness a zdravý životní styl. V patnácti letech mi učarovaly kruhové tréninky a zaběhla jsem si dvakrát vytrvalostní závod Spartan race. V šestnácti letech jsem se začala více zajímat o posilování a v místním fitku se zúčastnila soutěže Miss Gym. Umístila jsem se na druhém místě a vyhrála jsem tehdy obrovský balík produktů společnosti Nutrend. Od té doby jsem věrným odběratelem této značky.

Už při studiu na škole jsem přemýšlela o práci osobní trenérky. Bavilo mě cvičit, vymýšlet zdravé recepty, sdílet svoji cestu na sociálních sítích a inspirovat tím své okolí. V roce 2018 jsem si udělala certifikace a naskytla se mi příležitost pracovat v NutrendWorld. Dnes tu působím jako dozorová a osobní trenérka, lektorka kruhových tréninků a EMS.

Proč jsi začala používat produkty NUTREND?
Produkty Nutrend používám už řadu let. Jako sportovec často trpím na svalové křeče, takže už několik let užívám produkt Magneslife. Později jsem od Nutrendu zkoušela i další produkty jako například tyčinky DeNuts a Excelent, které jsou dostupné i v běžných supermarketech. Moje nejoblíbenější příchuť je pistácie.

Jak ti produkty NUTREND pomáhají ve sportu?
Nutrend má širokou škálu produktů. Ty nejdůležitější jsou pro mě Multivitamin a Multimineral, protože vím, že nejsem schopna přijmout tyto složky ve stravě. Po tréninku piju vždy protein, abych doplnila denní dávku bílkovin a aminokyselin. Nejraději mám čokoládové Hydro Whey.

Jaký je tvůj oblíbený produkt NUTREND a který používáš nejčastěji?
Můj nejoblíbenější produkt je Carnitine Drink s příchutí malina. Je to pro mě návrat do dětských let, kdy jsem pila na hřišti točenou malinovku.

Kde a jak často trénuješ?
Trénuji 4-5x do týdne v NutrendWorld fitness. Působím zde i jako trenérka.

Co tě na cvičení nejvíc baví?
U tréninku mě baví překonávat sebe sama. Cvičení je pro mě však zároveň i relax.

Jaké jsou tvé cíle?
Být úspěšná trenérka a pomáhat lidem plnit jejich cíle.

Fotogalerie