AVON POCHOD 2018 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

AVON POCHOD 2018

AVON POCHOD 2018

Datum: 11.6.2018

Sobota 9. 6. 2018 se v Praze nesla v růžovém duchu. K příležitosti Avon Pochodu se na Staroměstském náměstí sešlo více než 20 tisíc lidí v růžových tričkách Klára. Ty totiž byly vstupenkou, jejímž zakoupením se každoročně přispívá na konto podporující projekty, které pomáhají ženám s rakovinou prsu.

Smyslem akce je také upozornit na prevenci a zavzpomínat. Součástí programu bylo totiž společné vypuštění růžových balónků za doprovodu písně „You Raise Me Up“ v podání ambasadorů Avon Pochodu Davida Deyla, Ivy Pazderkové, Vaška Bárty a Hany Holišové.
 
Navíc tato akce letos oslavila 18. narozeniny. Jsme rádi, že jsme u oslav mohli být díky speciální limitované edici produktů – vody Nartes a tyčinky Deluxe protein bar s příchutí jahodový cheesecake, kterou i nadále budete mít možnost zakoupit v NUTREND stores, e-shopu i u našich partnerů. Růžovou Nartes dostali účastníci na startu, ale mohli si ji i zakoupit v cílové destinaci na ostrově Štvanice. Celkově se jednalo o 17 000 ks! V cíli jste mohli najít i náš stánek s ochutnávkami většiny našich růžových produktů – Excelent protein bar, Deluxe, Just Fruit nebo DeNuts.
 
Součástí programu byla i hudební vystoupení Dary Rolins nebo kapely Lake Malawi a dalších, a to i přes ve finále nepříznivé počasí. Finální částka z prodeje triček se vyšplhala na 7 395 000Kč. 
 
Růžovou fotogalerii z akce najdete pod článkem a informace o následujícím ročníku můžete sledovat na https://www.zdravaprsa.cz/.