Compress BCAA 4:1:1 Instant Drink: Dokonale seřízený stroj na regeneraci svalů | NUTREND.cz - Oficiá
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  BCAA MEGA STRONG POWDER: Dokonale seřízený stroj na regeneraci svalů

  Datum: 27.5.2014

  O zásadní roli BCAA v kulturistice nikdo nepochybuje. Od toho esenciální aminokyseliny - klíčové, nutné, potřebné. Regenerace svalů bez aminokyselin je jako přestřelka beze zbraní – dost špatně představitelná.

  Na trhu jsou k dispozici různé podoby aminokyselin různé kvality. Ti, kteří míří na prkna úspěchu ale nechtějí "jen" kvalitu. Chtějí to nejlepší. BCAA MEGA STRONG POWDER od Nutrendu představuje dokonalou kombinaci vědy a účinnosti. Dokonalý produkt pro ty, kteří na sobě vyžadují dokonalé výsledky. Nyní v praktické formě instantního drinku.

  Větvené aminokyseliny jsou pro špičkové kulturisty alfou, omegou a všemi ostatními písmeny řecké abecedy. Pokud sval nemá k dispozici současně všech osm esenciálních aminokyselin, nevytvoří svalovou bílkovinu. Potřebujete je všechny, a to v optimálním množství a poměru. Klíčová formule zní Leucin, Isoleucin, Valin. Recept, který navždy změnil suplementaci BCAA u hardcore silového tréninku. Anabolický poměr esenciálních aminokyselin BCAA MEGA STRONG POWDER je speciálně navržen pro maximální a dlouhodobý svalový růst pro ty nejdrsnější, nejnáročnější silové sportovce.

  Ptáte se co všechno pro nás tyhle zlaté holky dělají? Namátkou: Zvyšují hladiny energie při sportovním výkonu díky snadné přeměně na glukózu. Chrání svaly před devastací díky „úspoře“ vlastních větvených aminokyselin. Jsou základem rychlejší regenerace organismu po ukončení zátěže a zároveň oddalují pocit únavy. Nutrend BCAA MEGA STRONG POWDER tohle všechno garantuje. Každou dávkou dodá 6000 miligramů těch nejkvalitnějších větvených aminokyselin. Popíjením dokonale seřízeného drinku směřujete své výkony k preciznosti a výsledky k dokonalosti. Přípravek je navíc obohacen o L-glutamin, který přispívá k metabolismu svalových proteinů a podporuje obnovení glykogenových zásob.

  BCAA MEGA STRONG POWDER pro ty, co to s kulturistikou myslí vážně - je k dispozici v 500 g  nebo 10 g balení s novým elegantním designem. Vychutnat si jej můžete v lahodné pomerančové, grepové nebo ananasové příchuti. Jeho velmi dobrá rozpustnost zaručuje snadné rozmíchání ve vodě. Bez cukru a zbytečných okras, čirá formule úspěchu. BCAA MEGA STRONG POWDER je přípravek pro ty, kteří chtějí vynikat. Vyzkoušeno na náročných.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist