Belgie fandila CrossFitu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Belgie fandila CrossFitu

Belgie fandila CrossFitu

Datum: 25.8. 2014

Brusel zažil před pár dny velkolepou evropskou CrossFitovou soutěž s názvem Belgian Throwdown, kdy jednotlivci ve tříkolové videokvalifikaci bojovali o TOP 80 startovních pozic. Do hlavní soutěže se kvalifikovali dva atleti týmu Spartans Big One Fitness Brno, který sponzoruje společnost NUTREND – Jiří Chromec a Michal Velkov.

Jirka a Michal si přijeli do Bruselu pro velmi cenné evropské soutěžní zkušenosti a s chutí ze sebe v hlavní soutěži vydat maximum! V samotném závodě se výborně umístil Jiří Chromec, který obsadil skvělé 5. místo!

Oba atleti hodnotili Belgian Throwdown 2014 jako úžasnou zkušenost a možnost soutěžit bok po boku s několika elitními evropskými atlety a tedy i vidět, kam by výkonnost měla směřovat. Organizace soutěže byla skvělá, podmínky pro sportovce též.

Členy Spartans Big One Fitness Brno nyní čeká největší závod, který proběhne v ČR. Jde o dvoudenní evropské klání Czech Beast Challenge 2014, konající se v Ústí nad Orlicí ve dnech 30. 8. – 31. 8. 2014. Z našich atletů Spartans se do hlavního závodu přes tříkolovou kvalifikaci nominovali Michal Velkov, Jiří Chromec a Martin Okurek. Přejeme jim úspěch a držíme pěsti!