Benjiho výlet do Číny | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Benjiho výlet do Číny

Benjiho výlet do Číny

Datum: 24.8. 2018

Další skvělý pracovní pobyt v Číně s NUTREND Teamem se blíží ke konci. Já se momentálně nacházím stále v Šanghaji a sepisuji pro vás zážitky, dokud jsou čerstvé.

Není to můj první výlet do Číny, byl jsem tu díky NUTRENDU už asi 6x nebo 7x. Teď už to s hůlkama fakt válím! 🥢  :)
 
Pracovní výlet začíná návštěvou sídla NUTREND China ve městě Jinan, tam zůstáváme na další dva dny a kromě skvělého jídla a spousty zábavy nás čeká pěkně nabitý program. Focení nové řady NUTREND oblečení a natáčení videí o tom, jak a kdy používat produkty se zaměřením na různé cíle. Následuje seminář s osobními trenéry o použití supplementů a pak setkání s fanoušky, kteří se nás ptali na vše, co je zajímalo. Sešlo se tu nejméně 200 lidí. Den jsme zakončili společným večerním tréninkem.
 
Z úžasného města Jinan jsme se následující den časně ráno vlakem přesunuli do Šanghaje. Tam bylo naším cílem největší asijské EXPO - FIBO. Kromě toho bylo naplánováno další focení s tamním nejlepším fitness fotografem Mingem.
  
Po skončení veletrhu se celý tým vydal na cestu domů. Já a Moctar jsme zůstali ještě 2 dny, konaly se další semináře a tréninkové kempy v jedné z největších posiloven v Šanghaji zvané OriGym.
 
Potom, co skončila pracovně-zábavná část pobytu, přesunul jsem se do centra Šanghaje a prodloužil svůj pobyt o dalších několik dní, abych zažil tu skutečnou atmosféru s místními obyvateli a tradičním čínským jídlem na každém kroku.
  
Kromě toho, že jsem se setkal se starými známými, čekalo mě ještě další focení s několika fotografy z Číny.
 
Teď si užívám poslední dva dny před tím, než se vrátím zpět domů, do reality.
Abych to shrnul - byl to další úžasný zážitek s NUTREND teamem v Číně.  

Fotogalerie