Benjiho výlet do Číny | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Benjiho výlet do Číny

  Benjiho výlet do Číny

  Datum: 24.8.2018

  Další skvělý pracovní pobyt v Číně s NUTREND Teamem se blíží ke konci. Já se momentálně nacházím stále v Šanghaji a sepisuji pro vás zážitky, dokud jsou čerstvé.

  Není to můj první výlet do Číny, byl jsem tu díky NUTRENDU už asi 6x nebo 7x. Teď už to s hůlkama fakt válím! 🥢  :)
   
  Pracovní výlet začíná návštěvou sídla NUTREND China ve městě Jinan, tam zůstáváme na další dva dny a kromě skvělého jídla a spousty zábavy nás čeká pěkně nabitý program. Focení nové řady NUTREND oblečení a natáčení videí o tom, jak a kdy používat produkty se zaměřením na různé cíle. Následuje seminář s osobními trenéry o použití supplementů a pak setkání s fanoušky, kteří se nás ptali na vše, co je zajímalo. Sešlo se tu nejméně 200 lidí. Den jsme zakončili společným večerním tréninkem.
   
  Z úžasného města Jinan jsme se následující den časně ráno vlakem přesunuli do Šanghaje. Tam bylo naším cílem největší asijské EXPO - FIBO. Kromě toho bylo naplánováno další focení s tamním nejlepším fitness fotografem Mingem.
    
  Po skončení veletrhu se celý tým vydal na cestu domů. Já a Moctar jsme zůstali ještě 2 dny, konaly se další semináře a tréninkové kempy v jedné z největších posiloven v Šanghaji zvané OriGym.
   
  Potom, co skončila pracovně-zábavná část pobytu, přesunul jsem se do centra Šanghaje a prodloužil svůj pobyt o dalších několik dní, abych zažil tu skutečnou atmosféru s místními obyvateli a tradičním čínským jídlem na každém kroku.
    
  Kromě toho, že jsem se setkal se starými známými, čekalo mě ještě další focení s několika fotografy z Číny.
   
  Teď si užívám poslední dva dny před tím, než se vrátím zpět domů, do reality.
  Abych to shrnul - byl to další úžasný zážitek s NUTREND teamem v Číně.  

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist