Beskydská sedmička | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Beskydská sedmička

  Beskydská sedmička

  Datum: 21.8.2018

  Beskydská sedmička nebo také „B7“ je extrémní závod. Přes 3000 závodníků se vydává každým rokem na trasu vedoucí přes 7 beskydských vrcholů od Javorového po Velký Javorník, která je cca 90 km. Každým rokem se to mění podle schválení trasy. Závod si za dobu své existence vydobyl respekt jak mezi profesionálními vytrvalci, tak mezi hobby závodníky, kteří při B7 zkoušejí najít své limity. Organizátoři akce v čele s horolezcem Liborem Uhrem navíc pro každý ročník připravují řadu novinek.
   
  Velkým úspěchem je komunikace s ochránci přírody, Lesy ČR a Biskupskými lesy. Bez jejich schovívavosti by takový závod nemohl nikdy vzniknout. Je to opravdu projekt, kterých je jen pár v Evropě.
   
  Na základě zkušeností se pořadatelé zaměřují také na fanoušky a doprovod závodníků. Vytváří se různé fun zóny a relax zóny. Také se pořadatelé zaměřují na místa, kde podle zkušeností končí nejvíce závodníků. Všude najdete také Nutrend.
   
  K závodu neodmyslitelně patří také podpora neziskových organizací. Projekt s názvem Každý metr pomáhá (KMP) odstartoval v roce 2011 sbírkou pro tehdy jedenáctiletého těžce popáleného chlapce Lukáše Hýbla z Prostějova. V každém roce se podpora zaměřuji na určitý subjekt. V minulém to byl opět Lukáš, který potřeboval další pomoc. Tato myšlenka dodává závodu ještě jiný rozměr, který všichni zúčastnění chápou a berou za své.
   
  Nutrend je hlavním výživovým partnerem už spoustu let. Byli jsme téměř u zrodu a jsme rádi, že se Liborovi Uhrovi povedlo vytvořit závod, který má světové parametry. Při tak náročném vypětí všech sil se bez doplňků stravy neobejdete a Nutrend je vidět všude. Jsem na občerstvovacích stanicích. Produkty dostávají závodníci do tašek před závodem a na registraci je i náš team, který má všechny důležité produkty na prodej. V rámci 10. Ročníku v roce 2019 jsme se rozhodli posunout naši spolupráci o další stupeň výše. Co to bude? To se všichni dozví včas.
   
  Foto od Lukáš X-Trail 

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist