Beskydská sedmička se mění | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Beskydská sedmička se mění

Beskydská sedmička se mění

Datum: 14.8.2018

9. ročník extrémního závodu Beskydská sedmička, která je opravdu nejtěžším závodem svého druhu v České republice je za dveřmi.

Nutrend bude opět s vámi, ale tentokrát v pátek 31.8. od 10. do 22. hodiny v Třinci. Budeme nachystáni se stánkem, kde budou připraveny produkty s 20% slevou.
 
Novinky, které Vás čekají:
Tou zásadní je přesun akreditace z Frenštátu do startovního města Třince. Důvod? Na železniční trati Frýdlant n. O. -> Frýdek-Místek probíhá výluka vlakové dopravy a my bychom vás neměli jak dovézt do Třince. Nicméně přesun akreditace se objevoval v častých přáních mnoha závodníků už v minulosti, tak uvidíme, jak se to letos osvědčí a rozhodneme se, jak pokračovat v dalších letech.
 
Nové bude také místo startu závodu, z náměstí se přesuneme na Městský atletický stadion v areálu STARS. Právě v tomto areálu, kde se nachází také bazén a sportovní hala bude probíhat akreditace. Pro vás to bude znamenat lepší parkování, obecně větší zázemí i kryté prostory před deštěm, které náměstí neposkytovalo. Na místě bude samozřejmě dostatek možností nákupu občerstvení a stánky partnerů.
 
Určitě vás napadla otázka, co bude s vašimi věcmi, které jste dříve nechávali v tělocvičně ve Frenštátě. V prostorách akreditace zřídíme místo, kde budete své věci moct označit svým číslem, odevzdat a my je po startu převezeme do Frenštátu, kde si je v tělocvičně vyzvednete.
 
Nově také zřídíme službu pro řidiče, kteří si budou chtít po akreditaci zavézt auto do cílového města. Z Frenštátu vypravíme večer několik autobusů (tak aby se v pohodě stihl start) JEN pro řidiče (s již hotovou akreditací).
 
Kdy použít Balíček NUTREND, který jste si koupili?
 
Vždy doporučujeme vyzkoušet v tréninkovém režimu, pokud s produkty vůbec nemáte zkušenost. Co vyhovuje jednomu, nemusí sedět druhému.
Jinak doporučujeme ještě přijímat osvědčené potraviny. U sportovců velice oblíbené v průběhu náročného sportovního dne po menších kouscích doplňují například banány, sušené ovoce, oříšky, rýžové chlebíčky, piškoty, přesnídávky , protože při optimálním použití produktů balíčku viz níže, byste při delším čase aktivity než 12h pouze s 1 balíčkem NUTREND energeticky střádali: 
 
PŘED STARTEM (chladné počasí):
 
PŘED STARTEM (při horku):
GUTAR ENERGY SHOT + ISODRINX (isotonické ředění)
 
V PRŮBĚHU ZÁVODU:
1) v prvních 90 - 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit 1 ENDUROSNACK + dávku ISODRINX (v isotonickém ředění)
2) v následujících cca 90 - 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit ENDUROSNACK + dávku ISODRINX (v hypotonickém ředění)
3) v následujících cca 90 - 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit POWER BIKE BAR + dávku ISODRINX (v hypotonickém ředění)
4) v následujících cca 90 - 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit CARBOSNACK + dávku ISODRINX (v hypotonickém ředění)
5) další VOLTAGE ENERGY CAKE lze přijmout v energetické krizi při úseku s nižší tepovou frekvencí
6) MAGNESLIFE jako pohotovostní záležitost kdykoliv v případě křečí
 
V CÍLI:
 
Stimulant GUTAR obsahují kofein a další stimulanty, nevhodné pro osoby citlivé na kofein a podobně. Druhou dávku lze zvolit po 8-12h na překonání krize a únavy. 

Seznam produktů

REGENER

REGENER

od 297

258 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

od 207

180 bez DPH