Beskydská sedmička se mění | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Beskydská sedmička se mění

  Beskydská sedmička se mění

  Datum: 14.8.2018

  9. ročník extrémního závodu Beskydská sedmička, která je opravdu nejtěžším závodem svého druhu v České republice je za dveřmi.

  Nutrend bude opět s vámi, ale tentokrát v pátek 31.8. od 10. do 22. hodiny v Třinci. Budeme nachystáni se stánkem, kde budou připraveny produkty s 20% slevou.
   
  Novinky, které Vás čekají:
  Tou zásadní je přesun akreditace z Frenštátu do startovního města Třince. Důvod? Na železniční trati Frýdlant n. O. -> Frýdek-Místek probíhá výluka vlakové dopravy a my bychom vás neměli jak dovézt do Třince. Nicméně přesun akreditace se objevoval v častých přáních mnoha závodníků už v minulosti, tak uvidíme, jak se to letos osvědčí a rozhodneme se, jak pokračovat v dalších letech.
   
  Nové bude také místo startu závodu, z náměstí se přesuneme na Městský atletický stadion v areálu STARS. Právě v tomto areálu, kde se nachází také bazén a sportovní hala bude probíhat akreditace. Pro vás to bude znamenat lepší parkování, obecně větší zázemí i kryté prostory před deštěm, které náměstí neposkytovalo. Na místě bude samozřejmě dostatek možností nákupu občerstvení a stánky partnerů.
   
  Určitě vás napadla otázka, co bude s vašimi věcmi, které jste dříve nechávali v tělocvičně ve Frenštátě. V prostorách akreditace zřídíme místo, kde budete své věci moct označit svým číslem, odevzdat a my je po startu převezeme do Frenštátu, kde si je v tělocvičně vyzvednete.
   
  Nově také zřídíme službu pro řidiče, kteří si budou chtít po akreditaci zavézt auto do cílového města. Z Frenštátu vypravíme večer několik autobusů (tak aby se v pohodě stihl start) JEN pro řidiče (s již hotovou akreditací).
   
  Kdy použít Balíček NUTREND, který jste si koupili?
   
  Vždy doporučujeme vyzkoušet v tréninkovém režimu, pokud s produkty vůbec nemáte zkušenost. Co vyhovuje jednomu, nemusí sedět druhému.
  Jinak doporučujeme ještě přijímat osvědčené potraviny. U sportovců velice oblíbené v průběhu náročného sportovního dne po menších kouscích doplňují například banány, sušené ovoce, oříšky, rýžové chlebíčky, piškoty, přesnídávky , protože při optimálním použití produktů balíčku viz níže, byste při delším čase aktivity než 12h pouze s 1 balíčkem NUTREND energeticky střádali: 
   
  PŘED STARTEM (chladné počasí):
   
  PŘED STARTEM (při horku):
  GUTAR ENERGY SHOT + ISODRINX (isotonické ředění)
   
  V PRŮBĚHU ZÁVODU:
  1) v prvních 90 - 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit 1 ENDUROSNACK + dávku ISODRINX (v isotonickém ředění)
  2) v následujících cca 90 - 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit ENDUROSNACK + dávku ISODRINX (v hypotonickém ředění)
  3) v následujících cca 90 - 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit POWER BIKE BAR + dávku ISODRINX (v hypotonickém ředění)
  4) v následujících cca 90 - 120 minutách dle tepové frekvence (náročnosti úseků) lze volit CARBOSNACK + dávku ISODRINX (v hypotonickém ředění)
  5) další VOLTAGE ENERGY CAKE lze přijmout v energetické krizi při úseku s nižší tepovou frekvencí
  6) MAGNESLIFE jako pohotovostní záležitost kdykoliv v případě křečí
   
  V CÍLI:
   
  Stimulant GUTAR obsahují kofein a další stimulanty, nevhodné pro osoby citlivé na kofein a podobně. Druhou dávku lze zvolit po 8-12h na překonání krize a únavy. 

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist