Birmingham, Bodypower, bodybuilding. | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Birmingham, Bodypower, bodybuilding.

Birmingham, Bodypower, bodybuilding.

Datum: 3.5.2019

Nutrend se chystá na tradiční bodybuildingový a lifestylový veletrh, konající se v anglickém Birminghamu ve dnech 10. – 12. května.

Chystáme se navázat na naší skvělou show, kterou jsme se prezentovali na FIBO. Na stánku se můžete těšit na členy NUTREND TEAMU Moctara, Helgu Stibi, Valerii Ammirato a také českého vikinga, žijícího v Cardiffu Miroslava Juríčka. K vidění bude také unikátní street workout show světového formátu v podání nizozemské skupiny TEAM HOLLOWBARZZ.

V Anglii představíme naši novou produktovou řadu ENDURANCE, na jejímž vývoji se kromě profesionálních cyklistů z UCI WORLD TOUR TEAMU KATUSHA ALPECIN podílela celá řada sportovců v čele s IronManem Petrem Vabrouškem, nebo olympionikem Jaroslavem Kulhavým.

Přijďte a zasoutěžíte si o skvělé ceny, spatříte show v podání světových atletů a také ochutnáte spoustu našich vynikajících produktů jako jsou tyčinky Excelent, DeNuts, RAW BAR a další. Osvěžit se budete moci například novými BCAA  ENERGY DRINK nebo ISODRINXEM. Na vyzkoušení bude na baru také nové EAA, ale i spoustu dalšího.
  
Přijďte nás pozdravit, těšíme se na vás!

Seznam produktů

DeNuts

DeNuts

od 17

15 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

od 207

180 bez DPH