Brno ožilo aerobicem | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Brno ožilo aerobicem

Brno ožilo aerobicem

Datum: 20.2. 2015

Už 12. ročník kongresu Aerobicmania hostil o víkendu univerzitní kampus v Brně - Bohunicích. Čtyři velké sportovní haly nabídly dostatek prostoru pro aerobic, fitness i body mind. Společnost NUTREND je hrdým partnerem tohoto kongresu a pro všechny účastníky poskytla pitný režim. Návštěvníky rovněž nadchly nové produkty Carnitine 100 000 a Carnitine 3000 shot.

I přesto, že se letošní chřipková epidemie na účasti mírně projevila, byla kapacita akce téměr naplněna, a to zejména díky tradičně zajímavému a pestrému programu.

Účastníci z ČR, SR, Polska, Maďarska, Rakouska, Španělska a Itálie si mohli vybírat z nejrůznějších lekcí vedených špičkovými zahraničními prezentéry a českými instruktory nejznámějších sportovních vzdělávacích organizací.

Dík patří nejen organizátorům, prezentérům a účastníkům, ale i partnerům, bez kterých by se tento svátek aerobicu nemohl konat. "Tímto bych rád z pozice organizátora poděkoval společnosti NUTREND za zajištění pitného režimu pro naše účastníky. Carnitine Activity drink jim velmi chutnal. Vážíme si podpory NUTRENDU a těšíme se na další společné akce," uvedl organizátor Roman Ondrášek.