Buggyra bodovala v Asii | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Buggyra bodovala v Asii

  Buggyra bodovala v Asii

  Datum: 1.12.2014

  Úspěchy týmu Buggyra v letošní sezóně zaujaly i organizátory čínské truck racingové série, kteří pozvali člena NUTREND Týmu Davida Vršeckého a jeho kolegy Adama Lacka a Martina Kolomého k poslednímu podniku místního šampionátu. Česká výprava nezklamala ani v Asii a přivezla si pohár za vítězství.

  V Xiantianu se uskutečnil finálový závod sezóny oblíbené truckové série, kterou pravidelně navštěvují houfy nadšených diváků. Ti projevovali i velký zájem o piloty týmu Buggyra, kteří v souboji s vítězným týmem čínské série Zero mileage Lubricant zvítězili. „Musím říct, že jsme byli výsledkem velice překvapeni. Byla to spíš trať pro Martina, jelikož to bylo offroadového charakteru. Nakonec se nám s Adamem podařilo zajet společně takový čas, který nám zaručil vítězství," popisoval své zkušenosti David Vršecký.

  Závodního programu se zúčastnil také Martin Kolomý, který návštěvu v Číně bral jako přípravu na nadcházející Dakar. „V pátek jsme se toho snažili co nejvíce najezdit, abychom se do toho dostali. Využil jsem příležitosti a trénoval na Dakar. Ta auta jsou hodně odlišná, takže se těžko srovnávají. Bylo vidět, že místní to mají hodně najeté a tak jsme nechtěli udělat ostudu. Závodilo se paralelně, což bylo zpestření,“ dodal Martin Kolomý.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist