Buggyra bodovala v Asii | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Buggyra bodovala v Asii

Buggyra bodovala v Asii

Datum: 1.12. 2014

Úspěchy týmu Buggyra v letošní sezóně zaujaly i organizátory čínské truck racingové série, kteří pozvali člena NUTREND Týmu Davida Vršeckého a jeho kolegy Adama Lacka a Martina Kolomého k poslednímu podniku místního šampionátu. Česká výprava nezklamala ani v Asii a přivezla si pohár za vítězství.

V Xiantianu se uskutečnil finálový závod sezóny oblíbené truckové série, kterou pravidelně navštěvují houfy nadšených diváků. Ti projevovali i velký zájem o piloty týmu Buggyra, kteří v souboji s vítězným týmem čínské série Zero mileage Lubricant zvítězili. „Musím říct, že jsme byli výsledkem velice překvapeni. Byla to spíš trať pro Martina, jelikož to bylo offroadového charakteru. Nakonec se nám s Adamem podařilo zajet společně takový čas, který nám zaručil vítězství," popisoval své zkušenosti David Vršecký.

Závodního programu se zúčastnil také Martin Kolomý, který návštěvu v Číně bral jako přípravu na nadcházející Dakar. „V pátek jsme se toho snažili co nejvíce najezdit, abychom se do toho dostali. Využil jsem příležitosti a trénoval na Dakar. Ta auta jsou hodně odlišná, takže se těžko srovnávají. Bylo vidět, že místní to mají hodně najeté a tak jsme nechtěli udělat ostudu. Závodilo se paralelně, což bylo zpestření,“ dodal Martin Kolomý.