Buggyra obsadila pódium! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Buggyra obsadila pódium!

Buggyra obsadila pódium!

Datum: 3.7. 2015

Člen NUTREND Teamu David Vršecký a jeho kolega z teamu Buggyra Adam Lacko měli skvělý víkend. Z Francie se přesunuli do německého Nürburgringu, kde úspěšně bojovali na pátém podniku FIA ETRC 2015.

V sobotu v prvním pohárovém závodě se za sebou seřadili Kiss, Lacko, Hahn. David Vršecký na druhém českém tahači dojel pro body za čtvrté místo a Buggyře pomohl k vítězství v poháru konstruktérů. „Byl to zajímavý start, kdy se přede mnou honili Hahn s Albacetem a málem jsem je předjel oba. Hahn si ale nakonec svoji pozici ubránil. Svůj úkol jsem splnil, jsem spokojený,“ řekl po závodě David.
Začátek druhého pohárového závodu byl hodně dramatický, kdy si Ellen Lohr z Adama Lacka udělala skokanský můstek a skončila hned ve druhé zatáčce. To Adama odsunulo na osmou příčku. Naopak Davidovi se start velice povedl a sobotu zakončil na třetím místě. „S dnešním dnem jsem spokojený, protože se nám podařilo splnit předsevzaté cíle.“
V neděli se ve třetím pohárovém závodě děly věci hned v první zatáčce, kdy Antonio Albacete nestihl dobrzdit a smetl Adama Lacka mimo trať. Celé kolize využil David Vršecký a z první zatáčky vyjel na druhém místě. Adam bojoval a díky jeho osmé pozici nakonec tým Buggyra bral druhé místo v poháru konstruktérů.
Ve čtvrtém pohárovém závodě ukořistil vítězství Adam Lacko a zaslouženě bral plný počet bodů. David Vršecký se šikovně protáhl hned v úvodu na třetí místo, kdy se dostal mezi druhého Körbera a čtvrtého Kisse. Diváci si užívali souboj nárazník na nárazník celých deset kol. Davidovi se nakonec nepodařilo probojovat na druhou pozici a v cíli bral bronz.

Manažer týmu Buggyra i společnost NUTREND jsou nadšeni z Davidova a Adamova působení v Německu. Adam bral druhé a první místo, David Vršecký skončil druhý a třetí. Tým Buggyra si tak buduje důležitý náskok v poháru konstruktérů. Jejich vystoupení je tou nejlepší pozvánkou na další závod, který se odehraje na domácí půdě v Mostě.