Buggyra Racing | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Buggyra Racing

  Buggyra Racing

  Datum: 22.6.2018

  Již několikátým rokem spolupracujeme s jedním z nejúspěšnějších týmů v rámci světového truckracingu - BUGGYRA.
   
  Se svým vývojovým centrem sídlícím v České republice (BUGGYRA Technology Center), Dubaji a Singapuru, se řadí mezi přední světové vývojáře speciálních technologií. Po zisku devíti evropských titulů, jednoho čínského a pěti světových rychlostních rekordů se rozšířil team i o slavné Tatry pro legendární DAKAR rally.
   
  Nutrend spolupracuje nejen se členy realizačních týmů, ale i se samotnými závodníky, kterým se snaží připravit produkty na míru. Něco jiného je závod tahačů na okruhu a něco jiného je náročný závod v poušti, blátě a kamení na DAKARU.
   
  BUGGYRA nám poskytuje i zpětnou vazbu, která slouží k dalšímu vývoji našich produktů. Zkušenost profesionálních závodníků se projevuje na neustálém vylepšování receptur. To znamená, že stejnou tyčinku, kterou pomáhal vyvíjet mistr Evropy v tahačích Adam Lacko nebo jeden z neúspěšnějších jezdců na DAKAR rally Martin Kolomý si může koupit jakýkoliv zákazník.
   
  Cílem NUTRENDU i BUGGYRY je dále vyvíjet a hledat možnosti, jak se stát lepšími. Chtěli bychom svými produkty pomoci Martinovi Kolomému vyhrát DAKAR rally a Adamovi Lackovi s Davidem Vršeckým obhájit prvenství na ME a mistrovství v Číně.

   
             

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist