Buggyra Racing | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Buggyra Racing

Buggyra Racing

Datum: 22.6.2018

Již několikátým rokem spolupracujeme s jedním z nejúspěšnějších týmů v rámci světového truckracingu - BUGGYRA.
 
Se svým vývojovým centrem sídlícím v České republice (BUGGYRA Technology Center), Dubaji a Singapuru, se řadí mezi přední světové vývojáře speciálních technologií. Po zisku devíti evropských titulů, jednoho čínského a pěti světových rychlostních rekordů se rozšířil team i o slavné Tatry pro legendární DAKAR rally.
 
Nutrend spolupracuje nejen se členy realizačních týmů, ale i se samotnými závodníky, kterým se snaží připravit produkty na míru. Něco jiného je závod tahačů na okruhu a něco jiného je náročný závod v poušti, blátě a kamení na DAKARU.
 
BUGGYRA nám poskytuje i zpětnou vazbu, která slouží k dalšímu vývoji našich produktů. Zkušenost profesionálních závodníků se projevuje na neustálém vylepšování receptur. To znamená, že stejnou tyčinku, kterou pomáhal vyvíjet mistr Evropy v tahačích Adam Lacko nebo jeden z neúspěšnějších jezdců na DAKAR rally Martin Kolomý si může koupit jakýkoliv zákazník.
 
Cílem NUTRENDU i BUGGYRY je dále vyvíjet a hledat možnosti, jak se stát lepšími. Chtěli bychom svými produkty pomoci Martinovi Kolomému vyhrát DAKAR rally a Adamovi Lackovi s Davidem Vršeckým obhájit prvenství na ME a mistrovství v Číně.