Buggyra testuje na všech frontách | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Buggyra testuje na všech frontách

  Buggyra testuje na všech frontách

  Datum: 17.4.2014

  Doslova jako při zastávce evropského šampionátu tahačů to začátkem tohoto týdne vypadalo na autodromu v Mostě. Na závodní trati se totiž spolu s Davidem Vršeckým, který je členem NUTREND Teamu, proháněli další evropští mistři.

  Současně s plánovaným rozsáhlým testováním týmu Buggyra na mosteckém okruhu je na programu též pokračování v testech na rallye.

  „Z celého testování mám velmi dobrý pocit. Je parádní mít před sezónou určité srovnání s konkurencí, a zrovna tou největší,“ poukazuje technický ředitel týmu Buggyra Robin Dolejš. Testování v Mostě se totiž netradičně účastnili mimo jiné obhájce titulu Jochen Hahn, Markus Bösiger nebo Gerd Körber.
  Buggyra byla v Mostě v kompletní sestavě a na okruhu testovala oba závodní speciály. Zcela nové overaly pro sezónu 2014 poprvé propotili také David Vršecký a Adam Lacko. Program pokračuje přesně podle plánu. I když během zkoušek několikrát zapršelo, v uplynulých dnech oba piloti najeli nesčetně okruhů, takže tým si opět odváží velké množství cenných dat. Testovací program ovšem přinesl též velkou radost a pomohl splnit nejeden klukovský sen. Den s Buggyrou totiž prožili chlapci z českobudějovického centra Arpida, které se stará o děti se zdravotním postižením. Do Mostu přijeli chlapci ze sedmých a osmých tříd s těžkým a středně těžkým postižením, všichni se svezli v závodních speciálech a byli nadšení. Jejich návštěva oživila i celé zázemí týmu Buggyra. „Vidět tu opravdovou a neskrývanou radost kluků z Arpidy mě jen utvrzuje v tom, že takové akce má smysl připravovat. Jsem moc rád, že můžeme pomoci alespoň tímto způsobem. Psychika je mocná čarodějka a ve zdraví hraje velkou roli, takže v podobných aktivitách, kterým se léta věnujeme, budeme určitě nadále pokračovat," uzavřel manažer týmu Jan Kalivoda.

  Fotogalerie

  foto - Patrik Pátek/BUGGYRA 2014
   
   

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist