Chybí vám energie při tréninku? | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Chybí vám energie při tréninku?

Chybí vám energie při tréninku?

Datum: 20.6. 2016

Chcete zažít opravdovou sílu a skvělý výkon po celou délku cvičení? Tak teď zbystřete pozornost!

Z laboratoře společnosti Nutrend přichází úplně nový produkt, který v našem portfoliu doposud chyběl. Je zcela jedno, zda se věnujete silové aktivitě, nebo preferujete spíše vytrvalostní výkon. Máme pro všechny sportovce zdroj nové síly, nové energie a hlavně skvělého pocitu z vykonaného tréninku.
 
Tento předpokládaný nový lídr mezi produkty, v sobě nese mimořádnou směs účinných látek pro adaptaci těla na náročnou fyzickou zátěž. Kombinace obsažených látek dokáže ideálně stimulovat mysl a oddálit pálení v pracujícím svalstvu. Na rozdíl od jiných produktů podobného charakteru dodává energii po celou délku aktivity a dokonce i v případě, že aktivita přesahuje 120 minut. Tento produkt před vámi úspěšně otestovali naši i zahraniční sportovci, a to nejen z teamu Nutrend. Díky jejich mimořádně kladné reakci a současnému zájmu o další používání tohoto produktu si vám dovolujeme s hrdostí představit nový pre-workout, který přichází na trh pod názvem N1.
 
Většina účinných látek v N1 dosahuje maxima, které povoluje legislativa. Přesto produkt N1 pre-workout svou kombinací účinných látek sportovcovo tělo nestresuje, ale právě naopak prohlubuje jeho fyzický výkon, zvyšuje intenzitu cvičení a oddaluje vnímání fyzické námahy. Mezi účinnými látkami zde nalezneme dva druhy kreatinu, beta-alanin, citrulin malát, arginin alfa-ketoglutarát, kofein, L-tyrosin, vitamín C, DMAE (dimethylaminoethanol) a Bioperin.
 
Napříč všemi sporty (a CROSS ALL FITNESS) se nalezne uplatnění tohoto produktu a spolu s NUTREND Teamem se těšíme na to, jak vás jeho účinek překvapí.

Seznam produktů

N1

N1

29

25 bez DPH