CHYTRÁ ZÓNA na Kole pro život 2020 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

CHYTRÁ ZÓNA na Kole pro život 2020

CHYTRÁ ZÓNA na Kole pro život 2020

Datum: 4.3.2020

Kolo pro život se od své premiéry v roce 2000 stalo největším a nejpopulárnějším amatérským seriálem cyklistů v ČR. Od samého začátku byla hlavním cílem zábava pro lidi, kteří mají rádi horská kola a všechno s nimi spojené. Kolo pro život je víkendovou akcí pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti, včetně malých dětí a starších ročníků, a dokonce i pro ty, kdo se rozhodnou dělat cyklistům doprovod. Každý rok se zúčastní až 25 000 cyklistů.

Společnost NUTREND je partnerem téměř od samého začátku. Našim cílem bylo a je vzdělávat cyklisty tak, aby porozuměli, jak je důležitá suplementace během závodu. Tento rok jsme se rozhodli posunout naši snahu dál a společně s našim dlouhodobým partnerem ALLTRAINING jsme vytvořily tzv. CHYTROU ZÓNU

CHYTRÁ ZÓNA je místo, kde získáte kompletní informace, které potřebujete pro jízdu na kole. Profesionální tým ALLTRAINING vám poradí, jak se správně rozcvičit před jízdou, jak nastavit kolo a společně s NUTREND týmem připraví výživu na míru cyklisty. Výživa bude připravena přímo na konkrétní trasu tak, abyste po poradě s výživovým specialistou mohli na stánku NUTREND pouze ukázat trasu našemu týmu a nakoupit vhodné produkty s 20% slevou. 

Důvod, proč jsme vytvořili CHYTROU ZÓNU, je přiblížit služby všem cyklistům bez rozdílu výkonnosti, které jsou běžně dostupné profesionálům jako je cyklistický tým Česká spořitelna Accolade kolem Radima Kořínka. 

Budeme moc rádi, když se s vámi setkáme na některém ze závodů v rámci celé České republiky. 


Seznam produktů

ENDURANCE BAR

ENDURANCE BAR

Velká dávka energie vložená do tyčinky, která nebude při sportovní aktivitě...

od 31

27 bez DPH

TURBO EFFECT SHOT

TURBO EFFECT SHOT

Rychlá energie koncentrovaná v malém množství tekutiny v podobě jednorázového...

od 31

27 bez DPH

SALT CAPS

SALT CAPS

Unikátní směs elektrolytů a vitamínů určená nejen pro profesionální sportovce....

od 261

227 bez DPH