Atletické špičky v Heraklionu

Atletické špičky v Heraklionu

Mistrovství Evropy družstev je rozděleno do několika evropských atletických lig (superliga, I.,II. a III. Liga). O uplynulém víkendu probíhala I. evropská liga v řeckém Heraklionu a atleti z České republiky, Řecka, Nizozemska, Belgie, Portugalska, Irska, Turecka, Švýcarska, Rumunska, Estonska, Litvy a Lotyšska bojovali o postup do superligy.

Český atletický svaz vyslal nejlepší atlety a věřil, že je o postup do superligy postaráno. Čeští atleti nezklamali a v roce 2017 je uvidíme společně s Řeckem a Nizozemskem právě ve zmiňované superlize.

NUTREND v Heraklionu byl vidět hned díky 4 atletům. Denisa Rosolová, Pavel Maslák, Jakub Holuša a Lukáš Melich, tito členové NUTREND Temu přispěli medailovými umístěními k postupu. Denisa získala na hladké čtvrtce bronz a ve štafetě pomohla ke zlaté medaili. Pavlovi cinkaly dvě zlaté medaile, jak z individuálního závodu, tak také ze čtvrtkařské štafety. Jakub Holuša měl opět svůj typický drtivý finiš, který nestačil pouze na Turka Özbilena. Lukáš Melich třetím hodem poslal kladivo do vítězné vzdálenosti. Co více dodat…… Nutrenďáci jedou!:)

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Vyberte si protein ZDARMA

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Tak trochu jiná bonboinéra

To chci
Tak trochu jiná bonboinéra

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena