Červnová výzva Olgy Šípkové

Červnová výzva Olgy Šípkové

Červen je tu a venku krásně. Už se rozhlížíte po nějaké té vodní ploše nebo koupališti? My rozhodně ano. A letos pro vás máme plán. Olga Šípková připravila skvělou výzvu na celý měsíc, díky které si budete cítit fantasticky. Pojďte do toho s námi a nebojte se. Letos se budete do plavek těšit!

1. TÝDEN 2. TÝDEN 3. TÝDEN 4. TÝDEN 5. TÝDEN

5. TÝDEN 27.6. pondělí - paže + podřepy 24x - podřepy se vzpažením 16x + přítahy 16x - přímé 18x + střiže 18x - šikmé výdrž á 30 sec. + sklapovačky 12x 28. 6. úterý - paže + podřepy 20x - podřepy se vzpažením 12x + přítahy 12x - přímé 18x + střiže 18x - sklapovačky 16x 29. 6. středa - paže + podřepy 24x - podřepy se vzpažením 16x + přítahy 16x - přímé 18x + střiže 18x - šikmé výdrž á 30 sec. + sklapovačky 12x 30. 6. čtvrtek - paže + podřepy 20x - podřepy se vzpažením 12x + přítahy 12x - přímé 18x + střiže 18x - šikmé výdrž á 30 sec. + sklapovačky 8xPAŽE, PODŘEPY Posilujete: zadní strana paží, dolní končetiny, hýždě Stoj mírně rozkročný, zapažit, zvedat pokrčené paže+těžší varianta: to samé v podřepu.
PODŘEPY SE VZPAŽENÍM, PŘÍTAHY Posilujete: mezilopatkové svaly, dolní končetiny, hýždě Podřepy s ručníkem, vzpažit + těžší varianta: výdrž v podřepu a přitahovat paže k lopatkám.
ŠIKMÉ, SKLAPOVAČKY Posilujete: břišní svaly šikmé Výdrž na jedné straně, jedna paže v týl, druhá předpažená, jedna noha skrčená, vystřídat obě strany + těžší verze: sklapovačky šikmé, vystřídat obě strany.
RELAXACE Leh na zádech, skrčit nohy, s nádechem zatlačit koleny do dlaní a s výdechem přitáhnout stehna k hrudníku.
PŘÍMÉ, STŘIŽE Posilujete: břišní svaly přímé Zvedání hrudníku+těžší varianta: přímé střiže

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Získejte stylové tričko nebo crop top

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Chutná a funguje

Objevit
Chutná a funguje

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena