CHUŤ VÍTĚZSTVÍ = protein WHEY CORE 100

CHUŤ VÍTĚZSTVÍ = protein WHEY CORE 100

WHEY CORE 100 je absolutní špičkou mezi proteinovými suplementy. Ochutnejte i vy nejchutnější protein s vysokým obsahem rychle stravitelných bílkovin. WHEY CORE 100 je určen všem, kteří chtějí podpořit nárůst čisté svalové hmoty a kdykoliv v průběhu dne doplňovat bílkoviny.

Excelentní chuť, výborná rozmíchatelnost, rychlá rozpustnost a ty nejkvalitnější suroviny – to vše jsou charakteristické rysy nového 100% syrovátkové proteinového koktejlu WHEY CORE 100.

„Na chuti jsme si dali opravdu záležet, měsíce vývoje a testování stály za to. Ve slepém testování chutí nejprodávanějších proteinů za účasti stovky sportovců, trenérů a provozovatelů fitness center WHEY CORE 100 jednoznačně vyhrál. Jsme na tento výsledek hrdí a věříme, že čerstvá novinka na trhu udělá radost spoustě zákazníků,“ uvedla marketingová manažerka společnosti NUTREND Veronika Hrušková.

100% čistý syrovátkový protein z těch nejlepších zdrojů, a to z WPC a z WPI. Díky kombinaci těchto dvou zdrojů obsahuje WHEY CORE 100 vysoké procento (76 %) plnohodnotných bílkovin, které jsou nezbytné pro růst svalů.

  • WPC – syrovátkový proteinový koncentrát je vysoce kvalitní zdroj bílkovin. Čistý WPC protein může obsahovat maximálně 70 % bílkovin. Proto jsme do WHEY CORE 100 mimo WPC přidali také WPI.
  • WPI – syrovátkový proteinový izolát, vyrobený metodou CFM. Nejkvalitnější možný zdroj bílkovin, který může obsahovat až 90% čistých bílkovin s vysokou biologickou hodnotou.

Optimálním mixem výše zmíněných zdrojů bílkovin jsme se dostali na unikátních 76 % bílkovin u čokoládové příchutě a na 75 % bílkovin u ostatních příchutí. Bílkoviny, obsažené ve WHEY CORE 100 nepocházejí ze žádných jiných zdrojů, které by degradovaly typické aminokyselinové spektrum. Každá dávka obsahuje 5gramů esenciálních aminokyselin BCAA. Tedy to, co potřebuje na podporu svého silového tréninku.

Obsah bílkovin není to jediné, čím WHEY CORE 100 vyniká nad ostatními. WHEY CORE 100 obsahuje pouze 5 % sacharidů a tuků!

Dopřejte svým zatěžovaným svalům to, co skutečně potřebují = maximum bílkovin a minimum sacharidů a tuků.

WHEY CORE 100 nabízí 5 chuťově vyladěných příchutí – vyberte si tu svou nejoblíbenější. Vybírat můžete z těchto příchutí:

  • čokoláda + kakao
  • vanilka
  • jahoda
  • malina
  • banán

WHEY CORE 100 je vhodným suplementem, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší, silové sportovce nebo kulturisty. Pokud se stane tento protein pravidelnou součástí vaší suplementace, „vítěz chuti“ může snadno proměnit vaše snažení v sladkou chuť vítězství!

1.1.2013

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Vyberte si protein ZDARMA

Dárek k nákupu nad 2 500 Kč

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Tak trochu jiná bonboinéra

To chci
Tak trochu jiná bonboinéra

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena